[GII] Magowie wody - pomoc

Witam, gram aktualnie w NK i mam problem. Przez przypadek odmówiłem Vatrasowi dostarczenie listu do Saturasa (nie mam tego savesa) i doszedłem do momentu ze Saturas ma mi dać ten pierścień co go naprawili, ale on nie chce bo nie dostał listu od Vatrasa..... Co tu mam zrobić? Wykonałem zadania o tych ludziach zaginionych i tym handlarzu bronia....
Odpowiedz
To już jest raczej (dawno w to nie grałem) tzw. dupa zbita jeśli chodzi o standardowe otwarcie drzwi. No ale można jeszcze przejść przez nie inaczej - musisz wejść w statystyki postaci "b", wpisać "marvin" i wyjść (z powrotem "b"), potem podejść do drzwi i nacisnąć przy nich "k". Bezio wtedy przez nie przeniknie a na miejscu wszystko będzie tak jak powinno być ; >
Odpowiedz
Ewentualnie też w trybie "Marvina" wcisnąć "o" celując na Vatrasa. Tym sposobem wejdziesz w jego ciało, wyrzucisz list, który miał dać Bezimiennemu, wrócisz do ciała Bezimiennego, zabierzesz list i dostarczysz, może wtedy misja się odblokuje.
Odpowiedz
← Gothic

Magowie wody - pomoc - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...