[KotOR I] Najlepszy towarzysz

kto jest najfajniejszy

Bastilla (17 głosów [36.96%])
Coregnous (1 głos [2.17%])
Carth (7 głosów [15.22%])
Hk - robot btewny (5 głosów [10.87%])
Jolee Bindo (7 głosów [15.22%])
Juhani (4 głosy [8.7%])
Mission 'Vao (2 głosy [4.35%])
H4 - robot wielofunkcyjny (2 głosy [4.35%])
Zalbar :D (1 głos [2.17%])
Wszyscy towarzysze są w spoko , każdy z nich jest w porządku i pozwólcie że przedstawię wam swoją ocenę tych bohaterów :

Carth-bardzo podejrzliwy z niego człowiek ( ma ku temu powody) idealny towarzysz dla dobrych postaci.Według mnie przydatny na początku gry póki nie staniemy się pełnoprawnymi jedi

Bastila- nasza mentorka i przyjaciółka.Ma o sobie wygórowane mniemanie.Zazdrościłem jej tylko ,że miała na początku podwójny miecz świetlny.

Mission Vao- niezłe z niej ziółko.Bardzo przydatna przy odzyskiwaniu min.Zawsze można było z nią pograć w pazaaka i dlatego oddałem swój głos na nią

Jolee Bindo - posiada największy wachlarz mocny.Ma ciekawą historię a nawet zadanie. Jest z nami do końca tej gwiezdnej przygody.

T3-M4 - droid który pozostanie z nami bez względu na nasze wybory. Mało rozmowny ,ale czego można oczekiwać od droida.

Juhani - kobieta kot z trudną przeszłością z całej drużyny.Wystarczy dać jej walkę dwoma mieczami świetlnymi a będzię idealną towarzyszką Revan/a

Zalbar- największy przyjaciel Mission. Maszyna do zabijania jak niektórzy twierdzą

Canderous - mandolrianin do którego w sumie nic nie mam ,ale rzadko go brałem do ekipy

Hk - droid z charakterem ma najlepsze teksty i ogólnie spoko postać

Podsumowując : moim zdaniem cała nasza drużyna jest w porządku i najlepsza w całej galaktyce!!!

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Carth - bardzo fajna postać, dlatego, że od początku do końca jest dobra i ma nawet ciekawą historię dotyczącą jego syna
Bastila - najlepsza postać w całej grze, można mieć z nią romans, jest bardzo wyniosła, lubi się wymądrzać i za to ją bardzo lubię.
Zaalbar - co tu dużo mówić? wookie, czyli wspaniała spotać! Tylko za mało rozmów z nim jest i nie jest przydatny.
Canderous - opowiada nunde opowieści, nie polubiłem go
HK - spoko robot, ma fajne teksy (góra mięcha)
Juhani - nie interesowałem się nią za bardzo
Mission - fajna postać, tylko nigdy nie dowiedziałem się o co chodziło z tym jej bratem i była bardzo mało przydatna w walce
T3-M4 - zero/mało rozów, jestem u niego neutralny tylko ze względu, że jest droidem, a ja ich bardzo lubię
Jolee - super historie, stary dziadek z super mocami, bardzo przydatny, no i ta jego szczerość i podchodzenie do prawie każdej sytuacji "na luzie"
Odpowiedz
Ech widzę, że nie jestem oryginalny... Pal licho, nawet się nie staram ;]. Zaznaczyłem oczywiście Bastillę, ponieważ jest to niewątpliwie jedna z ciekawszych postaci w całej grze. Można powiedzieć, że cały czas balansuje na granicy jasnej i ciemnej strony, na szczęście, kanonicznie wszystko kończy się jak należy, czyli zwycięstwem jedi nas sithami. Nie wiem jak wy, ale ja nigdy nie grałem po ciemnej stronie. Jasna ma lepsze zakończenie, takie filmowe. A Bastilla i Revan...no, chyba wszyscy wiemy .
Εμφάνιση εαυτό σας να κατακτηθεί χάριτος θα πρέπει να θυμόμαστε
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Najlepszy towarzysz - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...