Jaki macie sposób na nude?

Tak jak w opisie. Jaki jest wasz sposób na nude? Ja jak coś wymyśle to tutaj napisze.
Jak się nudzę, to zazwyczaj śpię.

Do czynności pozwalających niejako zwalczyć nudę i pozbierać myśli zaliczam spacerowanie po ogródku, rysowanie, struganie patyczków i słuchanie muzyki.

Czasem nuda tak mi doskwiera, że zaczynam robić rzeczy głupie. Na przykład rozpruwam pluszaki, wsadzam do nich petardy i odpalam. Albo buduję z zapałek wieże, które potem jaram. Albo eksperymentuję w kuchni, co zazwyczaj ogranicza się do wariacji na temat placków ziemniaczanych oraz ciast.

Niestety, bądź na szczęście, nudzić się nie mam ostatnio czasu
Nuda? Poproszę parę kilo Czekam na nią z niecierpliwością
Mnie kiedyś, jak byłem mały, ktoś mądry powiedział, że inteligentny człowiek nigdy się nie nudzi. Wziąłem sobie te słowa do serca, chwytałem chwile i ani razu od tamtej pory nie trułem rodzicom, że chcę już wracać do domu.

Wygląda na to, że zostały mi tam do dziś.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

'Człowiek, który się nudzi, to człowiek, który nie potrafi zorganizować własnego czasu.' Zasadę powtarzam sobie zawsze, gdy tylko chwyta mnie 'to' uczucie. No, chyba, że siedzę na jakiś naprawdę nudnym wykładzie, choc zawsze staram się ze wszystkiego wyłapac coś ciekawego. A, jeśli się nie da... To po prostu zaczynam myślec o świnkach morskich.
Mi się ostatnio nie zdarza nudzić. No może tylko na tych cholernych praktykach, co chcę mieć już za sobą ;P

Nawet jak nie masz nic do roboty, to wystarczy chwilę pomyśleć... Grać, oglądać filmy, znaleźć sobie jakieś hobby, wyjść na dwór, pogadać z kimś kogo dawno się nie widziało, pobawić się z psem, pobawić się z sąsiadką, pograć na gitarze, zaczepić paru dresów, uciekać, zrobić zakupy, uprać zasłony, uprasować gacie, iść na studia, iść do pracy, iść na drugi kierunek, iść na drugi etat, iść na trzeci etat, dorabiać zbierając puszki, dzwonić na serwis pogodowy i rozmawiać z pogodynką, patrzeć na wskazówkę zegara, patrzeć w sufit, rozmawiać z lustrem, pić, palić, zamówić pizzę, oglądać telewizję, oglądać paznokcie, jeść budyń, zrobić ciasto, zjeść ciasto, strawić ciasto, wydalić ciasto... Tyle fajnych rzeczy można robić!





Ostatnio ganiałem małe kotki z siekierą.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mone dnia niedziela, 30 maja 2010, 11:47 napisał

Ostatnio ganiałem małe kotki z siekierą.

Zaje%$^&e zajęcie.
ja też tak robiłem tylko że z patykiem.
Osobiście nie znam pojęcia nudy - zawsze mam milion rzeczy do zrobienia. Ostatni raz nudziłem się chyba w podstawówce.
JA Z NUDA MAM DUŻY PROBLEM POOOMUŻCIE NAPISZCIE W KOMACH PLIIIZ BO UMRE Z NUDÓW !!! NAPEWNO JEST COS WAJNIEJSZEGO OD KSIĄŻEK ;/ LUB KOMPA
Zrób listę 10 rzeczy, które chciałabyś umieć, od szydełkowania, przez kuglarstwo, po malowanie akwareli - potem spróbuj każdej z nich ; )
Albo 100 rzeczy które chcesz zrobić przed śmiercią.

Od biedy można się uczyć - nie traci się czasu, który inwestuje się w rozwój siebie samego. Ale zacząłbym od przeczytania regulaminu forum odnośnie formy pisania postów. O interpunkcji też by nie zaszkodziło
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
A ja uwielbiam się nudzić! Każdą wolną chwilę poświęcam na błogie nudne lenistwo.
Cou to może zrobimy listę stu pań, które można zrob... przed śmiercią Tzn są atrakcyjne:P
Hm, mój numer jeden już znasz Jakiś sposób na nudę to jest. A jeśli nudzi się jakaś pani, to może zrobić analogiczną z mężczyznami w roli głównej
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
A to jest mój sposób na nudę
Kliknijcie sobie
Najśmieszniejsze jest to, że przy pytanie CO robić na nudę posypał się informacje kto się nudzi, a kto nie. To takie... no pominę, bo znowu będzie, że jestem niemiła. To ciekawe patrząc przez pryzmat tego, że nuda jest jakoś społecznie piętnowana. ;P Nuda jest jeszcze spoko, stan jak każdy inny, nawet jak się w niej pogrążyć można się zrelaksować (najlepiej z papierosem i kawą się nudzi). Mnie bardziej frustruje stan, kiedy mam ochotę coś robić, ale nie mogę sprecyzować co. Wtedy kończy się na odpalaniu różnych gier po kolei, nadgryzaniu książek, próbach oglądania filmów. Pisanie mi zazwyczaj wtedy nie idzie i kończy się na kilku randomowych zdaniach.

A stricte na nudę? Na chwilę się w niej zanurzyć i pogapić w ścianę kontemplując kolor albo strukturę, a później wymyślić losowy temat i zacząć grzebać w internecie z informacjami na tenże. A jak to nie skutkuje to chyba zostaje już tylko samogwałt.


Oskarze Gie - zacnie dorwać się do Twoje bloga
Wydaje mi się, że nuda z definicji to jest stan, kiedy ma się ochotę coś robić, ale nie wie co ; p W innym przypadku to bezczynność połączona z odpoczynkiem.

Czasem, kiedy naprawdę nie mogę sobie znaleźć zajęcia, odwiedzam last.fm i wygrzebuję nową muzykę, poszukiwanie dźwięków na własną rękę to świetna zabawa dla pasjonatów : )

I zawsze pozostaje gra w pasjansa/sapera!
Najlepsze na nudę: ugryźć jakąś wódę.
Kto to ogląda, ten ssie pytonga.

Zagraj.
Ostatnio jak się nudziłem, to sobie pomyślałem,że niedługo piszę maturę i przestałem się nudzić.
Dla mnie nuda to raczej stan kiedy nie ma co robić, niezależnie od tego czy się chce, czy nie
← Karczma
Wczytywanie...