[DA1] DA: Początek problem z Instalacją.

Witam. Gdy chcę zainstalować grę po zaakceptowaniu warunków pojawia mi się okienko z rodzajem instalacji (uzytkownika i zalecanej) po wybraniu obojetnie ktorej instalacja nie rozpoczyna się.

Sygnatura Błędu :
AppName: installer.exe AppVer: 1.3.0.13 ModName: nsisdirselect.dll
ModVer: 1.0.0.11 Offset: 00016a5be

Czy jest ktoś w stanie mi pomóc ?
Odpowiedz
Napisz o tym do pomocy technicznej EA Polska.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
A jeśli masz pirata to polecam kupienie oryginału, 50zl za taką produkcje to śmieszne pieniądze, aczkolwiek teraz już chyba jest nawet taniej.


Gorsewion
Odpowiedz
Na samym wstępie witam wszystkich.

Cytat

A jeśli masz pirata to polecam kupienie oryginału, 50zl za taką produkcje to śmieszne pieniądze, aczkolwiek teraz już chyba jest nawet taniej.


Nie zakładałbym, od razu, iż jest to pirat. Błędy, tego pokroju bardzo często pojawiały się w produkcji, jaką był Mass Effect.
Dlatego proponowałbym raczej, zasięgnąć porady z owego tematu - Wiem, iż reklama jest zabroniona jednak nie sądzę, że kopiowanie treści byłoby gorszym rozwiązaniem.
Proponuję, odinstalować wszystkie treści od EA Games. Przeczyścić komputer, możliwymi programami, takimi jak:
Wise Registry Cleaner; CCleaner; Odkurzacz etc - głównie skupiłbym się na uporządkowaniu rejestru, a to nie będzie trudne, gdyż wszystkie wcześniej wymienione, są w języku polskim. Proponuje, również zaktualizować wszystkie sterowniki i odinstalować zbędne artykuły naruszające optymalne działanie systemu.
Ponadto:

Cytat

Czy jest ktoś w stanie mi pomóc ?

Nikt nie będzie w stanie, Ci pomóc, jeżeli nie podasz Specyfikacji swojego komputera, a chodzi mi tutaj głównie o Windowsa, gdyż do płynnego działania gry, wymagany jest dla OS XP dodatek SP3.

Pozdrawiam
Odpowiedz
← Dragon Age

DA: Początek problem z Instalacją. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...