[TESIII] Nietypowe kody

Mam takie zapytanie, czy może mi ktoś podać kod na celność (znudziło mi się granie łukiem i chciałem się przerzucić na włócznie - kod działa Setspear>, ale też za bardzo nie chce oszukiwać i odjąć sobie troszkę celności - kod nie działa Setaccuracy>), i jak jeszcze można to na pancerze (wszystkie). Mam też pytanie czy można pozamieniać Główne i poboczne umiejętność?
Odpowiedz
Zależy, na jaką trafisz stronę. Każda ma inne kody, chodzi mi o obcojęzyczne tak na marginesie.

Co do kodów, to nie lepiej samemu poszukać w googlach?
Odpowiedz
Wszystko możesz. Problem w tym, że traktujesz angielski po polsku ;p Nie accuracy, a marksman. Pancerze to lightarmor, mediumarmor i heavyarmor. A pełny spis znajdziesz na wielu stronach, których reklamować tu nie będę
Odpowiedz
Kod na to, żeby można było więcej nosić.
Odpowiedz
W tym wypadku musisz zwiększyć współczynnik siły, inaczej chyba nic nie poradzisz. A zatem player->SetStrength x

Jest chyba taka machinacja, że nie mając nic w ekwipunku (obciążenie równe 0) rzucasz na siebie czar Brzemię, a gdy minie, masz tak jakby 'zapas' obciążenia (tak, jakby zamiast stanu 0 było obciążenie na minusie).
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Nietypowe kody - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...