[TESIV] Pieniądze

Gdzie można zarobić dużo złota niekoniecznie łatwo? Pierwszy tys - najlepiej udać się do ruin naprzeciwko wyjścia z kanałów wziąć posążek i kamień V... (nie pamiętam, jak to się pisze) i pójść do Umberkano, potem radzę udać się do fortu imperium jadąc drogą na wschód od cesarskiego miasta, tam zawsze jest jakiś fajny magiczny przedmiot o dużej wartości.

Co radzicie dalej?
Odpowiedz
na arenie można dostawać słuszne dotacje, jeśli jesteś już czempionem...
ale najbardziej dla mnie słusznym miejscem jet Oblivion, jak wychodziłem z tymi wszystkimi
zbrojami, mieczami i wbijałem do miasta sprzedawać, to zbierałem srogie pajdy.
Najlepsze są deadryczne buty - mało ważą a opędzlujesz je w najgorszym wypadku za 700-800.
Bawiłem się też w alchemika, zbierałem/kupowałem ogromne ilości składników, robiłem sobie potrzebne
dla siebie mikstury, a następnie naparzałem miksturki do oporu aby wszystkie składniki wyczerpać,
gdy tak się sprzedaje 50 restore fatigue nawet za te marne dwadzieścia ileś złota, można się nachapać.
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
no tu sie zgodzę z tymi miksturami ale jak masz alchemie jako jeden z główny wsp to można trochę za szybko se lewel nabić jeżeli chodzi o składnik to w cesarskim mieście(dzielnica handlowa) w workach po 5 każdego rodzaju i na farmie w drodze do "weynon" (skoda złota na kupowanie
Odpowiedz
Fakt, wszystkie opcje są dobre do zarabiania słusznej kasy. Ja najlepiej bawiłem sie szukając składników a potem robiąć mikstury A Oblivion jest też niezły ze względu na mnogość wartościowych przedmiotów. A i tak wole Morka
Odpowiedz
sprzedawać wszystko co nie potrzebne i w póżniejszych etapach grt robić sobie polowania na bandytów tak gdzieś już na 19 można zacząć
Odpowiedz
Dobrym sposobem na szybki zarobek jest odmówienie sobie szybkiej podróży i przejście się "pieszo". Po drodze odwiedzać wszystkie napotkane ruiny i zbierać drogocenne przedmioty. Żeby nie chodzić tam i z powrotem radzę dużo ładować siłę - wtedy uniesie się więcej rzeczy.
\"Pan mordu zginie, ale
przed śmiercią spłodzi
legion śmiertelnych potomków,
a ślady ich przejścia znaczyć będzie
chaos\"


Tako rzecze mędrzec Alaundo








Odpowiedz
Można przyłączyć się do jakiejś gildii. To taki, stały zarobek.
Przy sprzedawaniu przedmiotów, warto też zadbać o to by odpowiednie przedmioty sprzedawać u odpowiedniego sklepikarza. Bo u kowala za rzeczy dla maga (np. kostury) dostaniemy znacznie mniej niż u gościa co ma sklep magiczny.
Najlepiej łazić po jakichś ruinach. I dobrze by było mieć coś co nam daje "Nocne oko" czy jakoś tak. Z takim noktowizorem się nie przegapi żadnej skrzynki, worka, beczki, bo czasem tak bywa, że stoją gdzieś w cieniu i ich nie widać, a są tam napakowane fajne rzeczy.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Siva dnia środa, 8 grudnia 2010, 19:23 napisał

Dobrym sposobem na szybki zarobek jest odmówienie sobie szybkiej podróży i przejście się "pieszo". Po drodze odwiedzać wszystkie napotkane ruiny i zbierać drogocenne przedmioty. Żeby nie chodzić tam i z powrotem radzę dużo ładować siłę - wtedy uniesie się więcej rzeczy.


I tu się zgodzę, mówcie co chcecie, ale taka jedna podróż po jaskini n ok 20 poziomie może dać więcej niż te wszystkie sposoby z miksturami, czy areną. Z jednej jaskini można wynieść po parę jak nie paręnaście tysięcy, tylko dużo siły potrzeba, więc najlepiej spiszą się tutaj wojownicy.

Odpowiedz
No cóż dobry sposób na zarobek jest kradzież i sprzedaż paserom
Odpowiedz
To też prawda, choć zarobek jest tutaj jednym, bardziej liczy się tutaj dobra zabawa i kombinowanie jak tu nie zostać przyłapanym

Odpowiedz
nom, najlepiej tez dolaczyc do gildi magow, dostac dostep do univerku i zrobic sobie specjalnie set na jaskinie, czyli kupic pare kamieni dusz, najlepiej wielkich z potezniejsza lub wielka dusza, i dodac bonus lekkosci, oraz wyuczyc sobie pancerze na 75, wtedy macie o wiele ale to wiele wiecej miejsca na rzeczy
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Pieniądze - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...