[Jade Empire] Recenzja

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry "Jade Empire"!

Słowem wprowadzenia... Jade Empire to gra firmy BioWare – twórców takich gier jak Baldur's Gate, Neverwinter Nights czy Knights of the Old Republic. Najpierw została wydana na konsole Xbox, a po jakimś czasie skonwertowana na PC. Co takiego oferuje produkt mistrzów w RPG'ach? Dowiecie się czytając recenzję. Zacznijmy od początku...... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Ogólnie gra najlepsza pod słońcem, fajna fabuła i świetna grafika. Sporo dialogów ale można przywyknąć. Zero nudy. ; *
Odpowiedz
Ja również jestem zafascynowany i mam nadzieje, że będzie kontynuacja albo coś w tym rodzaju. Nazwał bym ją uczącą etyki-lubię to.
Odpowiedz
Świetna gra, nie nudzi się, bo nie jest zbyt długa, a każda gra musi mieć kiedyś koniec, ale to umożliwia przejście jej na inny sposób. Przeszłam ją 3 razy i myślę żeby to zrobić jeszcze raz.
Odpowiedz
Tytuł niczego sobie, w sam raz na takie granie po godzinkę, dwie dziennie, kiedy ktoś nie ma czasu, by spędzać pół dnia przed komputerem.

Niezły pomysł na historię, niczego sobie towarzysze i bardzo fajny, różniący się nieco od innych tego typu gier, system walki pozwalają dobrze się bawić. Wszystkie te skoki, do tyłu, na boki, różne ciosy, kombinacje stylów - cud, miód i orzeszki.

Generalnie rzecz biorąc dałbym 8,5 albo, przypominając sobie teksty Ho, 9.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ta gra żądzi przeszedłem ją 6 razy troche się znudziła ale niemam w co grać i gram jeszcze raz gra żądzi xD
daje 10\10
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Belnen dnia sobota, 27 listopada 2010, 22:26 napisał

Ta gra żądzi przeszedłem ją 6 razy troche się znudziła ale niemam w co grać i gram jeszcze raz gra żądzi xD
daje 10\10


Co robi? Żądzi? Ehh... Sam kupiłem w ramach tej taniej serii. Poza problemami technicznymi z odpaleniem (pomoc techniczna CDP była w tym przypadku beznadziejna), gdzie nie mogłem zmienić ustawień, gra mnie nie wciągnęła. Zamknięte obszary, mały wybór postaci i sztampowa historia. Jednie system walki całkiem dobry, ale ja osobiście nie kupuje cRPG jedynie dla dobrego systemu walki.

5/10 ode mnie.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Wczoraj właśnie ukończyłam grę i aż żałuję, że to już koniec. Kiedy ją kupowałam, to nie wiedziałam czego się spodziewać ze względu na różne opinie. Ostatecznie, jako że poniosłam wydatek niecałych 10 zł i jako że grę stworzyło Bioware, to zaryzykowałam. Początkowo JE niezbyt mi się podobała, ale jak już się wciągnęłam w historię, to na dobre. Podobają mi się te egzotyczne klimaty, tak rzadkie w grach, spodobała mi się ciekawa fabuła i postacie, interesujące historie, zupełnie inne niż w grach o smokach i elfach itp. JE ma swój urok i fajną muzyczkę. Jako RPG jest raczej słabiutka, ale to nie przeszkadza w cieszeniu się ją Także dałam jej 9/10.

Odpowiedz
Super gra, polecam. Fabuła jest spoko, choć przywykłem do serii Gothic (szczególnie część trzecia) więc wydaje mi się trochę liniowa.
Odpowiedz
Zgadzam się z Courunem. Zamknięte obszary, sztampowa historia... - 4/10 Z niecierpliwością czekam na kontynuacje, gdyż Bioware potrafi uczyć się na błędach i może zmieni grę na tyle, aby mnie wciągnęła w przeciwieństwie do pierwszej części. Uczynienie z drugiej części hitem jest jak dla mnie bardzo realne.
Odpowiedz
Wg mnie nie ma lepszej gry, jak na razie, no chyba, że zrobią Jade Empire 2 Kocham tą grę! Przeszłam ją jak na razie 3 razy i jest po prostu odlotowa! Mój pierwszy czas to 29 godz. 56 min. Fabuła jest wspaniała, bardzo zagadkowa, zawirowana i po prostu cudowna! Dołączyć w to jeszcze romanse to już wogóle, najlepsza gra we wszechświecie! Uwielbiam tą grę. Może mam już na jej punkcie niezłego fioła, ale to po prostu świetna gra! Włączyć w to jeszcze, że mam bardzo wrażliwy i dobry słuch muzyczny, muszę przyznać, że jeśli chodzi o muzykę, to najlepsza pod słońcem muzyka. Wspaniale, już na wstępie, oddaje klimat, przepiękną fabułę i wogóle w sama w sobie jest piękna. Niech sobie każdy mysli co chce, nikogo nie krytykuję, ale ta gra jest najlepsza, najwspanialsza, najciekawsza i przynajmniej nie ma w niej na każdym kroku jakiś rycerzy czy smoków. Dałam jej 9,5. Mojego zachwytu tą grą po prostu nie da się wyrazić słowami.

Pozdrawiam!
Odpowiedz
← Artykuły

[Jade Empire] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...