[NWN2] Atak z dystansu bez używania myszki

Mam problem z NWN mianowicie jak rozpocząć walkę na dystans nie uzywajac do tego myszki.
Chodzi mi o to ze moj kolega szyje do wroga pojedynczo wyciagajac z grupy mobow jednego.
A ja w goszczu nie moge wcelowac myszka tego konkretnego.
Pytanie brzmi czy jest mozliwosc automatycznego ataku po wybraniu tab i tego klawisza skrotu czy czegokolwiek innego.
Chce do niego z kuszy walic wybieram tab i nie wiem co dalej wcisnac zeby go zaatakowac moja postac stoi i czeka.


Edit tematu. Czy tak trudno pojąć, że samo "problem" nic nie mówi?
Odpowiedz
Ja ich wybieram Tabem (automatycznie mi wybiera jednego mobka) i potem używam jakiejś tam zdolności - gram Czarnoksiężnikiem (nie z Oz ;p). Podejrzewam, że jak sobie przeciągniesz kuszę do skrótów i zrobisz kombinację Tab + X (cyferka), to powinno zadziałać. Ale ręki sobie nie dam uciąć. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Domyślnie bodajże Tab i \ wybierają odpowiednio losowego i najbliższego przeciwnika. Potem wystarczy zaatakować go za pomocą czaru lub domyślnej czynności - do tego trzeba sobie samemu dopisać klawisz skrótu. Jeśli postać używa broni dystansowej - z takiej zaatakuje. Bronie można także przeciągnąć do paska skrótów, w celu szybszego zmieniania w czasie walki : p
Odpowiedz
Dzieki za poradę i przepraszam za tytuł.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Atak z dystansu bez używania myszki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...