[Torment] Problem z przesuwaniem mapy

Gdy gram sobie i chce przesunąć mysz do góry albo w dół w ogóle nie chce przesunąć się mapa. Kto wie o co chodzi?



Edit nazwy tematu.
W interfejsie musiałeś włączyć opcję "wycentruj na drużynie", czy jakoś tak. Taki mały guziczek z czterema skierowanymi do środka strzałkami, w prawym dolnym rogu ekranu. Wyłącz go.
To nie to mam to wyłączone, ale to nic nie daje
Jeśli wyłączyłeś ten guziczek, który tak ładnie wskazał kolega wyżej, to albo wciskasz klawisz, który jest skrótem do tego guziczka (nie pamiętam który to był), albo masz włączoną pauzę.
Ech, gdy wciskam ten ładny guziczek to przynajmniej mapa się przesuwa, a jak jest wyłączony w ogóle nie da się mapki przesuwać. Na pewno nie mam włączonego, a pauza również nie jest włączona.

Ogólnie to mogę przesuwać mapkę strzałkami, ale jeżeli ktoś będzie jeszcze miał pomysł to niech napiszę

Wygląda to tak:
http://img703.imagesh...913/fdaafa.png
Mam wersję patcha 1.1 więc mam nowszy
Patch 1.01 Khrona jest nieoficjalny i jakakolwiek numeracja by nie była jest on dużo nowszy od oficjalnej łatki 1.1 (ta wyszła w 2000 roku, a zaktualizowany patch Khrona gdzieś koło 2007 ).


Tonari no Totoro!
Nie popsują mi się zapisy?
Mmm fakt, o tym nie pomyślałem. Bardzo możliwe, że trzeba by było grać od początku.


Tonari no Totoro!
Chociaż mogę jeszcze przerzucić zapisy na pendrive odinstalować i zainstalować i wrzucić zapisy
Wątpię, żeby to coś dało, bo dla pełnego działania trzeba na pewno grać od początku.


Tonari no Totoro!
Problem rozwiązany. Sformatowałem kompa(oczywiście nie myślcie, że dla P:T. Komp był już baardzo zawirusowany, a nie miałem antywirusa). Musiałem zaczynać od nowa, ale nie szkodzi. Btw. przez ten czas przeszedłem grę
Czyli format + reinstalka gry pomogły?


Tonari no Totoro!
Tak, a temat do zamknięcia
← Inne cRPGi
Wczytywanie...