[NWN2] Warownia na Rozstajach full Good/evil

Cześć znowu jednak zakładam drugi temat , mimo iż podobny temat jest ale niema dla mnie jasnej w nim odpowiedzi .

Otóż powiem tak i zapytam :
1.Jak zrobić aby kana nauczyła mnie drogi miecza ,
2. Otrzymać nagrodę od szarych płaszczy (bo podobno tak można),
3.Czy sprowadzać Torio Cleaven do warowni jak chcę dostać titla (że jestem dobrą panią "Lady Kapitan " ? ,
4.Których sierżantów brać i jak zrobić aby moje płaszcze były bardzo uprzejme i rolnicy oraz morale wysokie i siła jednoski?


Proszę tylko takie odpowiedzi abym mogła zrozumieć bo ja 1 raz gram xD a dla kobiety odpowiedzi typu.... "....no tam masz to jest ...w....dlaczego tego nie wiesz ....?"
Dziękuję Michaela
Odpowiedz
1. Z tego co wiem, to historia Kany i jej pochodzenie dotyczące Kara-Tur oraz ścieżki miecza w ostatecznej wersji została usunięta, więc wątpię, by była taka możliwość.
2. Otrzymasz ją w Akcie III, jeżeli zbierzesz wszystkich sierżantów, Szare Płaszcze posiadają najlepsze uzbrojenie i pancerze, są świetnie wyszkoleni i moralnie nieskazitelni oraz uformowany jest specjalny oddział przyboczny kapitana.
3. Postępowanie z Torio nie ma wpływu na otrzymanie tytułu. Jest to tylko wybór moralny: śmierć za zdradę, knowania itd. lub ułaskawienie, by wykorzystać ją jako informatora.
4. O sierżantach możesz dowiedzieć się więcej w punkcie 2. --->. Morale strasznie niszczy Uncus i pozwalanie na wewnętrzną korupcję. Wraz ze wzrostem morale rośnie również uprzejmość Szarych Płaszczy, a rolnicy są zadowoleni, gdy ich dziewki nie są zaczepiane przez amoralnych strażników i Gobliny nie biegają po ich polach.
Odpowiedz
Czyli ten jolbund z dwóch ostrzy nie niszczy mi morale ?
i btw tzn jak podnieść wreszcie to morale bo nie rozumiem , poprzeczka do werbowania tylko najlepsi (bo tylko dzięki nim można sformować ten oddział tak?)
Odpowiedz
a co z tym sierżantem którego kana chce wyrzucić i podatkami na drogach i polach ?
dalej nie wiem jak podnieść morale XD
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Warownia na Rozstajach full Good/evil - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...