[TESIII] Bardzo ciekawe informacje po zdobyciu levela...

Otóż bez celu błądząc po folderach z Morkiem patrząc na ustawienia konfiguracyjne znalazłem kawałek jakby to powiedzieć...
W pewnej linijce zauważałem coś takiego:

[Level Up]
Level2=Zdajesz sobie sprawę, że całe twoje dotychczasowe życie było jak mglisty sen. Nagle, w obliczu wydarzeń ostatnich dni czujesz, że oto zaczęło się dla ciebie nowe, prawdziwe życie.
Level3=Nagle zdajesz sobie sprawę, że powodzenie we wszystkim co robisz jest tylko kwestią odpowiedniej koncentracji.
Level4=Nagle wszystko staje się jasne. Wystarczy się tylko skoncentrować. Żal czasu i energii, które zostały zmarnowane, ale bez zdobytego doświadczenia, ciągłych prób i uczenia się na własnych błędach, któż mógł wiedzieć?
...

Itd itd aż do 20 levela. Można się domyśleć, że takie coś miało się pojawiać po wejściu do następnego levela. Po za tym przed snem pisało coś takiego, żeby odpocząć i przemyśleć parę spraw. Więc pewnie taki informacje miały się pojawiać po śnie jednak ja nigdy w grze czegoś takiego nie widziałem... Może ktoś mi się spotkał już z takim czymś?
Odpowiedz
Jasne prosze bardzo:

[WhoCanMerge]

[Level Up]
Level2=Zdajesz sobie sprawę, że całe twoje dotychczasowe życie było jak mglisty sen. Nagle, w obliczu wydarzeń ostatnich dni czujesz, że oto zaczęło się dla ciebie nowe, prawdziwe życie.
Level3=Nagle zdajesz sobie sprawę, że powodzenie we wszystkim co robisz jest tylko kwestią odpowiedniej koncentracji.
Level4=Nagle wszystko staje się jasne. Wystarczy się tylko skoncentrować. Żal czasu i energii, które zostały zmarnowane, ale bez zdobytego doświadczenia, ciągłych prób i uczenia się na własnych błędach, któż mógł wiedzieć?
Level5=Wszystko co robisz zdaje się być łatwiejsze, pełniejsze, bardziej naturalne. Zupełnie jakby twoje zmysły i instynkty wyostrzyły się nagle niepomiernie.
Level6=Twój umysł zdaje się chłonąć wiedzę w niezwykłym tempie. Twoja wiedza o Morrowind wzrosła niepomiernie. Aż trudno uwierzyć jak udało ci się przetrwać do tej pory. Wiesz jednak, że czeka cię jeszcze wiele nauki.
Level7=Postanawiasz nie ustawać w swoim dążeniu do samodoskonalenia. Skoro udało ci się przetrwać tak długo, poradzisz sobie i dalej!
Level8=Ciężka praca to niewątpliwie podstawa, ale bez odrobiny pasji i zamiłowania trudno by ci było cokolwiek osiągnąć.
Level9=Wszystko co robisz zdaje się być łatwiejsze, pełniejsze, bardziej naturalne. Zupełnie jakby twoje zmysły i instynkty wyostrzyły się nagle niepomiernie.
Level10=Dzisiejsze przebudzenie przyniosło ci nowy cel, silne postanowienie. Nie boisz się już porażki, lecz cieszysz się na kolejny dzień nauki.
Level11=Odrobina sprytu nigdy nie zaszkodzi, a szczęścia nigdy nie za wiele. Teraz wiesz jednak, że podstawą jest wytrwałość i ciężka praca, na której rezultaty nie trzeba długo czekać!
Level12=Nie możesz uwierzyć jakie to wszystko proste. Wystarczy nieco... oszaleć. A wtedy nagle wszystko staje się dziecinnie proste!
Level13=To niesamowite. Wczoraj było to takie trudne, a dziś jest dziecinnie proste. Wystarczył spokojny sen, a zapominasz co to znaczy być głupcem.
Level14=Czujesz dziś przypływ świeżej energii i wiesz, że w jakiś sposób ta noc cię odmieniła. Jesteś teraz inną, lepszą osobą niż wczoraj
Level15=Dziś dotarło do ciebie ile wysiłku kosztowały cię ostatnie dni. Istnieją pewne granice, których ciało i umysł nie mogą przekroczyć. Kto wie, może nawet udało ci się je osiągnąć. Po raz pierwszy w życiu zdajesz sobie sprawę co znaczy być starym.
Level16=Za bardzo się starasz, za dużo myślisz. Odpręż się. Zaufaj swoim instynktom. Bądź sobą. Zajmij się drobiazgami, poważne sprawy same się jakoś rozwiążą.
Level17=Życie jeszcze się nie skończyło. Twój spryt, mądrość, siła, doświadczenie mogą jeszcze wzrosnąć, ale pora pogodzić się z faktem, że upływu czasu nie można zatrzymać.
Level18=Teraz twoim celem powinno być pozostanie na tym samym, wysokim poziomie umiejętności. Dziś możesz nie mieć sobie równych, ale wkrótce znajdzie się ktoś młodszy, kto spróbuje zająć twoje miejsce.
Level19=Trudno stawiać sobie wyższe cele, gdy osiągnęło się już wszystko. Ale nie przestaniesz próbować, bo wola walki leży w twojej naturze.
Level20=Nigdy nie osiągniesz więcej, niż masz w tej chwili. Dzięki nadludzkim wysiłkom może uda ci się pozostać na tym poziomie przez pewien czas, ale pewnego dnia spóźnisz się o ułamek sekundy, pomylisz krok, źle ocenisz odległość... A wtedy nadejdzie twój koniec.
Default=Rezulaty ciężkiej pracy i poświęcenia dla głupców wydają się szczęściem. Ale nikt nie wie lepiej od ciebie, jak bardzo zasłużony jest status, który udało ci się osiągnąć.

(Skopiowane dokładnie takie jakie było nic nie zmieniałem, nie poprawiałem)

I to jest albo miało być w Morrowindzie napewno (patrz level 6). To co wyjaśni mi to ktoś?
Odpowiedz
Jeżeli dobrze pamiętam, te teksty są wyświetlane na ekranie zwiększania statystyk. Jestem prawie pewien.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Bardzo ciekawe informacje po zdobyciu levela... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...