Gry PvP na 1 kompie

Mam takie niewinne pytanie.

Jakie polecacie gry z trybem multiplayer dla dwóch osób na 1 kompie oprócz HoMM (w szczególności 3)?

Z góry dzięki za podpowiedzi ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
HoMM5:) a tak poważnie to Wormsy(dla mnie dalej genialna gra.) Ze strategi Disciples 2 albo 3, jak kto woli. Age of Wonder 1 albo 2 ciekawe i są mroczne elfy:) A jak mi coś przyjdzie do głowy to jeszcze napiszę.
Odpowiedz
"Władca Pierścieni: Powrót Króla" - przyjemna i prosta napierdzielanka na licencji filmu.
Odpowiedz
To nie PVP chyba. Proponuję jakiś Tekken albo coś w tym stylu.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Fakt, nie przyjrzałem się dobrze

No to Street Fighter jest jeszcze :'d
Odpowiedz
Cywilizacja 4
Pong
Liero
North & South [Gra na NES. Można znaleźć na necie]
Warlords 3
Virtua Fighter
Mortal Combat
Któryś ze starszych Need for Speed
"Ignition" stara fajna samochodówka.


Szachy
Warcaby
Makao
Poker
Poker: Texas Hold 'Em
Wojna

Do tego: WSZYSTKIE GRY NA NES!

Polecam szczególnie: Liero, Ignition i North & South. Są to stare, niepozorne gierki. Jednak czasem z kumplami gramy w nie przy piwku i jest fajna jazda ;D





Odpowiedz

Cytat

North & South [Gra na NES. Można znaleźć na necie]


Na Amigę Ja polecam jeszcze na emulator Amigi:

Spy vs Spy!

[Dodano po 32 sekundach]

I Moonstone oczywiście!

http://gexe.pl/793,Mo.../2407,Recenzja


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Medivh dnia piątek, 13 sierpnia 2010, 08:31 napisał

Na Amigę


Ah, mój błąd. Znalazłem tę gre na synulatorze NES, więc myślałęm, że było na NES ;p


Polecam jeszcze Contrę [NES] xD





Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kresselack dnia piątek, 13 sierpnia 2010, 12:52 napisał

Liero
Battle for Wesnoth
Neuroshima Hex
Warcraft III


Ale chodziło o gry na JEDNEGO kompa na 2 osoby ;P





Odpowiedz
No to tylko Warcraft odpada. Co do Neuro nie jest pewny... ale chyba się dało.
Odpowiedz
Wormsy raz jeszcze (byle nie 3D, ja zwykle gram w Armageddon, ale od World Party się praktycznie nie różni. Starsze też polecam)
Contra również
emulator sony i jedziesz z Crash Team Racing - kosmiczna zabawa i radocha.
Również może być Tekken, ale jeśli nie masz pada to wszystkie tego typu nawalanki mają tę smutną przypadłość, że gracze na wzajem blokują sobie klawisze.
Little Fighter 2 - i PvP i coop. Również mnóstwo śmiechu, a wciąga
Last Blade 2 - przepiękna, doskonała nawalanka na NeoGeo.
Metal Slug - również NeoGeo (choć inne platformy też dadzą radę, chyba NES np.)
Guilty Gear - heavy metal nawalanka, bardzo dobra grafika, dynamiczna.
Panzer General i Fantasy General - strategicznie, jeśli masz ochotę. Bardzo stare, bardzo dobre
Mortal Kombat, raz jeszcze.
Tanks - Pegazus. Kolejne mistrzostwo świata obok Contry
DBZ Mugen 2 - nawalanka DB, setki godzin spędzonych przed klawiaturą w podstawówce.

Więcej mnożyć nie będę chwilowo, bo już masz dużo opcji. Możesz do mnie uderzać w sprawie większości powyższych.
Odpowiedz

Cytat

DBZ Mugen 2 - nawalanka DB, setki godzin spędzonych przed klawiaturą w podstawówce.


A Majin Vegetą i tak mogłeś zrobić w każdej chwili BOOOM i koniec walki ;p

Co do Wormsów, to Worms Blast, ewentualnie Armageddon. A Liero i tak jest fajniejsze!
Odpowiedz
Liero to syf bez grafiki i sensu, nawalasz wszystkim we wszystko i jest fajnie

A Majin Vegetą to był akurat najbardziej lapsiarski atak i wystarczyło się kulturalnie umówić, że się tego nie robi
Odpowiedz
Dzięki, z pewnością wykorzystam kilka z tych opcji. Ale nie krępujcie się, możecie dodawać dalej. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Worms World Party. Najlepsza część.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Propos wormsów. Niedawno gdzieś czytałem, że tworzą nową część (powrót do 2D). Będzie można popylać w multi na necie i parę małych usprawnień...

[Dodano po 2 miesiącach]

Jeszcze mi się przypomniało coś! Prekursor Wormsów, gra "Scorched Earth". Zaje... fajna.





Odpowiedz
Ano. Późniejsza wersja nazywała się bodajże "Schorch" po prostu. Można było zamiast czołgu ustawić AT-AT
Odpowiedz
Jeśli masz szeroką obudowę w wypadku PC możesz rozłożyć na nim szachownicę (jeśli notebook to będzie łatwiej).
Na szachownicy możesz zagrać w:

SZACHY - najfajniejsza gra planszowa na świecie. Została wynaleziona 1000 lat przed powstaniem świata. Polega na jak najdłuższym wstrzymywaniu się przed snem. Przegrywa zawodnik, który szybciej zaśnie.

W życiu, jak w szachach: chciałbyś posuwać królową, ale możesz tylko zbić konia

WARCABY - gra planszowa osadzona w scenerii biało-czarnej... czegoś w rodzaju pustyni. Głównym zadaniem graczy (jest ich tylko dwóch) polega na dowodzeniu dwiema armiami płaskich pionków. Każdy może awansować na superpionka o skomplikowanej nazwie damka.

Na lapku możesz zagrać w PUZZLE - niesłychanie energiczna i czasami brutalna gra dla ludzi o mocnych nerwach lub grubych skarpetach. Zasady są bardzo proste: każda ze stron (a strony są zazwyczaj dwie, gdyż gra w 3 osoby zalicza się już do sportów ekstremalnych) ubiera się w specjalne 3-warstwowe kombinezony ochronne w 100% szczelne i siada naprzeciw siebie. Na środku kładzie jabłko, następnie jabłko kroi na dwie różne części. Każda ze stron otrzymuje po jednej części i ma za zadanie złożyć jabłko w całość. Która ze stron podoła temu zadaniu pierwsza, zwycięży. Przegrany musi zjeść jabłko, dlatego gra jest niemożebnie hardkorowa – aby wygrać, niektórzy są w stanie zrobić wszystko, a nawet więcej niż nic.
Odpowiedz
← Karczma

Gry PvP na 1 kompie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...