Przegląd telewizyjny: 27.09-29.09


przegląd telewizyjny, gwiezdne wojny

Nie lubimy poniedziałków, gdyż po weekendowym leniuchowaniu, na nowo trzeba rozpocząć morderczy cykl pracowniczy i wrócić do szarej rzeczywistości. Jednym ze sprawdzonych sposobów na naładowanie baterii jest ułożenie się na mięciutkiej kanapie i odpalenie tzw. „okna na świat”. Na jakie kanały warto zajrzeć, aby nie utonąć w morzu tanich oper mydlanych i politycznych wojenek? Zobaczmy zatem, jakie smaczne kąski fantastyczne będzie można upolować w najbliższych dniach.

Imperium ponownie kontratakuje, a razem z nim Cyloni z ich wielkim planem. Czy zło i mrok tym razem zatryumfują? Doktor Jones zapewne zna odpowiedź i na to pytanie, ale niestety poleciał szukać Zaginionej Arki, więc będziecie musieli przekonać się o tym sami. Tymczasem kilka przecznic od naszego dworu, Nieustraszeni Pogromcy Wampirów zmierzą się z Legendą siedmiu złotych krwiopijców. Jak tylko przestaną pałętać się po kryptach, to skoczą na Trzynaste Piętro, na jeden Sok z żuka, z Benjaminem Buttonem i Koraliną. Wiecie, chłopaki mają swoje Dziwne dni…

Poniedziałek, 27 września 2010:

Wtorek, 28 września 2010:

Środa, 29 września 2010:

Odpowiedz
Załoga G - tytuł wcale a wcale nie kojarzy mi się z przerośniętymi chomikami Pamiętacie jeszcze ten serial?
Odpowiedz
Pewnie znów zatrzymam się na klasyku - SW. Teraz katują SW, Bond był i pewnie jeszcze wróci. Jednak tak naprawdę należy zwrócić uwagę na:

Cytat

3:30, TVP 2,


Tylko na stronie dowiecie się, co się wydarzy na "dwójce" o 3:30!
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Courun Yauntyrr dnia poniedziałek, 27 września 2010, 10:17 napisał

Pewnie znów zatrzymam się na klasyku - SW. Teraz katują SW, Bond był i pewnie jeszcze wróci. Jednak tak naprawdę należy zwrócić uwagę na:



Tylko na stronie dowiecie się, co się wydarzy na "dwójce" o 3:30!


Ja bym nie zwracał uwagi na chłam nie z tej ziemi na podstawie epickiej książki SW obejrzę na pewno
Odpowiedz
Tam od razu chłam. Tyś chyba chłopcze chłamu jeszcze nie widział ;p Wspierać swoje, rodzime, a nie psy wieszać.
Odpowiedz

Cytat

Tylko na stronie dowiecie się, co się wydarzy na "dwójce" o 3:30!

Naprawione

Cytat

Ja bym nie zwracał uwagi na chłam nie z tej ziemi na podstawie epickiej książki


Czemu? Nie chcesz obejrzeć jak Stępień atakuje najsztuczniejszego smoka w historii polskiej kinematografii?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia poniedziałek, 27 września 2010, 10:31 napisał

Czemu? Nie chcesz obejrzeć jak Stępień atakuje najsztuczniejszego smoka w historii polskiej kinematografii?


Niestety, zgrzeszyłem, i obejrzałem już dawno Pękałem ze śmiechu, mimo że to nie miała być komedia

[Dodano po minucie]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia poniedziałek, 27 września 2010, 10:25 napisał

Tam od razu chłam. Tyś chyba chłopcze chłamu jeszcze nie widział ;p Wspierać swoje, rodzime, a nie psy wieszać.


Powiedz to Wiciowi: http://gexe.pl/121,Fi.../2495,Wiedzmin ;p
Odpowiedz
Z nim to ja już się prywatnie rozliczam
Odpowiedz
← Nowości

Przegląd telewizyjny: 27.09-29.09 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...