[BGI] Najlepszy NPC

Cytat

a co do NPC to moze zostane zlinczowany ale bardzo polubilem typa z Nashkel, ktory jak raz sie przyczepi to juz nie popusci (tak, tak, ten wkurzajacy gadula)smile.gif.

A to czemu zlinczowany? Fakt, gostek ma coś w sobie, w dodatku za gadanie dostajemy doświadczenie. W dwójce masz jego odpowiednika, krążącego po placu w Targowie.

Mi tam najbardziej do gustu przypadła Silke. ~~
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Najlepszy to jest Xar I ten jego tekst o "smokach na króliczych łapkach" xD
Odpowiedz
"Hola wędrowcze... zatrzymaj się... jak Cię prosi starzec..."
Jednym słowem: Elmister Aumar z Cienistej Doliny rlz
Odpowiedz

Cytat

Jednym słowem: Elmister Aumar z Cienistej Doliny rlz happy.gif

Ke, jednym słowem? Widzę więcej. ~~

Dwoma słowami: Starzec wymiata!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
ja najbardziej pamietam Szarego Wilka hehe pierwszy dosc powazny przeciwnik w BG1
a z towarzyszy jak dla mnie bezapelacyjnie Kivan
Odpowiedz
Z NPC to Volo, a jeśli chodzi o członków drużyny to oczywiście marudny Edwin.
Odpowiedz
Według mnie nazywanie towarzyszy NPC-ami jest zasadne. Zależy jak na to spojrzeć. Generalnie postacie dzielą się na NPC (Non-Player Character) i PC (Player Character). PC, czyli Bohatera Gracza, można rozumieć dwojako. Mogą to być wszyscy członkowie drużyny, ale jak dla mnie to określenie pasuje wyłącznie do głównego bohatera, bo nasi towarzysze podejmują niezależne decyzje o przyłączeniu lub porzuceniu drużyny. A wszyscy nie-PC to po prostu NPC.

Kiedyś lubiłem Elminstera, ale później przestały mi się podobać potężne postacie. Teraz sam nie wiem kogo. W jedynce trochę bezbarwni ci NPC są.
Odpowiedz
Z towarzyszy najbardziej lubiłam Kivana i Dynaheir. ;p


A z NPC'etów całkowicie niezależnych to tego kolesia transmutowanego w kurczaka, którego się odmieniało w Wysokim Żywopłocie. ;]
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Najlepszy NPC - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...