[MA2] Najlepsza broń

Która broń jest najlepsza?

Karabin szturmowy (20 głosów [47.62%])
Karabin snajperski (9 głosów [21.43%])
Ciężkie pistolety (4 głosy [9.52%])
Pistolety maszynowe (5 głosów [11.9%])
Broń ciężka (2 głosy [4.76%])
strzelba (2 głosy [4.76%])
Nie ma takiego tematu, więc ja zdecydowałem się go napisać, a jeśli jest to przepraszam. Jaka broń jest najlepsza? Najskuteczniejsza jest broń szturmowa - średni zasięg, ale dobra skuteczność i obrażenia. A co wy wolicie?
Odpowiedz
Karabiny szturmowe.

Najbardziej ufałem im zarówno w pierwszej części, jak i drugiej ME. Niezawodne.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Zdecydowanie karabiny snajperskie. Nie widzę opcji, żeby w moich oczach jakaś broń je przebiła.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ja zagłosowałem na ciężkie pistolety. Są świetne na mały i średni dystans, między innymi dzięki precyzji, sile i szybkości,zwłaszcza szybkości. Kat ma co prawda mało strzałów do skończenia się pochłaniaczy ciepła,lecz rekompensuje to chwilowym ogłuszeniem przeciwnika i siłą. Grałem kiloma klasami i widze plusy w każdym rodzaju broni,lecz najlepiej idzie mi z pistoletami i karabinami szturmowymi, ale szczególnie dobrze z ciężkimi pistoletami
Odpowiedz
Zdecydowanie Karabiny Szturmowe, inne bronie tylko w wyjątkowych sytuacjach (np. chwilowy brak amunicji).

Odpowiedz
Karabiny szturmowe mają swój urok w tego typu realiach. Tylko one kojarzą mi się z prawdziwą kosmiczną rozpierduchą Cała reszta to właśnie takie opcje awaryjne przy braku amunicji w karabinkach.
Oczywiście na poważniejszych przeciwników lub mechy obowiązkowo granatnikiem w twarz;p
Odpowiedz
Karabiny szturmowe są świetne - duże obrażenie, bardzo skuteczne na średni i krótki dystans, no i szybkosterzelne i zarazem pojemne:) Zwłaszcza 76-c Zjawa jest super, ale przyda się tu zainstalować ten no... moduł celowniczy, czy jakoś tak... Karabinu pulsacyjnego Gethów jeszcze nie miałem bo dopiero zaczynam grę na Twardzielu. Snajperki też dobre, zwłaszcza do gustu mi przypadła Żmija. No i nie można zapominać o Miotaczu cząsteczek zbieraczy (nie wypowiem się o broniach z DCL bo nie miałem).
Odpowiedz
A ja bardzo polubiłem pistolety maszynowe, za dużą szybkostrzelność i pojemny magazynek i to na nie oddałem głos . Lubię też snajperki.
Odpowiedz
Szczelby. Czysta przyjemność płynąca z chmary śrucin szatkujących ciała wrogów.

Ciężkie pistolety też są spoko.
Odpowiedz
W jedynce wolałem pistolety. Jednak w dwójce nie ma to jak porządna strzelba snajperska. Ma siłę ognia prawie jak broń ciężka
Odpowiedz
Strzelby mi się podobały w ME1 tym bardziej, że posiadały zdolność rzeź. W ME2 też są niezłe, ale znacznie bardziej polubiłem ciężkie pistolety i karabiny szturmowe. Ja pistolety maszynowe znacząco polubiłem dopiero w momencie otrzymania szarańczy. Snajperki są fajne, ale chyba nie jestem stworzony do nich A jeśli chodzi o broń ciężką powiem krótko: z nimi można zrobić taki bajzel w szeregach wroga, że aż miło.
Odpowiedz
Najbardziej spodobała mi się Lawina (chyba taka nazwa?).
Strzeliłem nią raz na 4 przejścia gry ale natychmiastowo zdobyła moje serce. Mini wybuch atomowy to coś, co sprawia że chce się żyć :>
"I Self Lord And Master"
Odpowiedz
Chyba chodzi ci o Kaina.
Ja też strzeliłem z niego tylko raz w życiu, ale widok tego wybuchu, no i natychmiastowe unicestwienie helikoptera bojowego zaćmienia głęboko wrył mi się w serce.

Poza tym moimi ulubionymi są: karabiny snajperskie(te jednostrzałowe), pistolet maszynowy Grom oraz granatnik. Nie umiem się zdecydować którą lubię najbardziej.
Odpowiedz
Ho, ho - też użyłem go tylko raz (bo nie wiedziałem na jakiej zasadzie się ładuje x]) - podczas misji na Haestrom. W ostatniej lokacji przed pomieszczeniem z Tali (tj. tam, gdzie pomagaliśmy jej pobratymcy walczyć z gethami pałętającymi się po placu) jeden strzał załatwił wszystko co się ruszało, łącznie z kolosem ;D
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Withord dnia wtorek, 11 stycznia 2011, 20:44 napisał

Chyba chodzi ci o Kaina.


Tak jest :> Ja pierdyknałem z niego do pretoriana podczas ucieczki ze statku zbieraczy :> Ofc zabiło również wszystkich collectorsów poniżej
"I Self Lord And Master"
Odpowiedz
Ja oddalem glos na snajperki. W jedynce zupelnie nieprzydatne, w 2 zas to smiertelna bron z racji tego ze gralem szpiegiem. Oczywiscie karabin typu "Wdowa" rzadzi
Odpowiedz
← Mass Effect

Najlepsza broń - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...