[GIII] Bug w Trelis.

Witam!
Mam taki problem z odbiciem Trelis.
Atakuje Trelis razem z Finleyem i Taylerem, ale Finleya zawsze mi zabijają, więc postanowiłem samemu osłabić Trelis (wybić po cichu paru elitarnych orków, kuszników, itp.). Gdy już to zrobiłem poszedłem po Finleya, wybiliśmy Vaka i resztę, jednak buntownicy (Finley i Tayler), nadal mają wyciągniętą broń, Finley później schował, więc pogadałem z nim o pokonaniu Vaka, quest z atakiem Finleya zakończony, jednak potem Finley znów wyciąga broń i jest muzyka, taka gdy toczy się walka(ta muzyka jest ciągle jak wchodzę do Trelis).Przeszukałem cały zamek, farmy itp. Questa z odbiciem Trelis nie zaliczyło, z zabiciem Vaka u Finleya tak.Nie wiem co zrobić. Może jest to spowodowane tym, że Finley na początku nie chciał ze mną rozmawiać, oskarżał mnie o kradzież i atakował mnie, tak samo Tayler, kilka razy ich pobiłem i było normalnie, mogę z nimi gadać itp., ale oni ciągle mają postawę bojową i stoją w Trelis.
Z góry dziękuję za pomoc.
Odpowiedz
A jak zabiłeś orków to pisało, że oswobodziłeś Trelis???:-O
Odpowiedz
Jeśli Finley i Tayler są oznakowani na kolor pomarańczowy to się nie dziw, że nie chcą z tobą rozmawiać. Ja również miałem takiego buga tylko że w Ardei ( Diego stał z wyciągniętą bronią poza miastem ). Dowiedziałem się z innych forum, że na takiego buga nic nie można poradzić i zacząłem grę od początku
Bardzo polecam Quest packa 4. Likwiduje on większość błędów w Gothicu.
Odpowiedz
← Gothic

Bug w Trelis. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...