[SWTOR] SwtoR - Kim zagracie.

Jaka stronę konfliktu wybierzesz?

The Galactic Republic (10 głosów [66.67%])
The Sith Empire (5 głosów [33.33%])

Jaką klasę wybierzesz?

Trooper (3 głosy [10%])
Smuggler (4 głosy [13.33%])
Jedi Knight (5 głosów [16.67%])
Jedi Consular (4 głosy [13.33%])
Bounty Hunter (4 głosy [13.33%])
Sith Warrior (4 głosy [13.33%])
Imperial Agent (4 głosy [13.33%])
Sith Inquisitor (2 głosy [6.67%])
Jakoż że ukazał się kolejny wyczepsty trailer Star Wars the old republic, pozwoliłem sobie stworzyć małą ankietę.

Jaką klasą macie zamiar grać, (jeśli będziecie grać) po premierze tegoż mmo?


Można wybrać więcej opcji.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Właśnie dzisiaj się nad tym zastanawiałem i stwierdzam, że... Nie wiem. Chyba każdym, biorąc pod uwagę to, jak zapowiadają się rozwiązania fabularne. Jedi bez wątpienia pojawi się na tapecie w rozgrywce z kumplem. Sithem zagrać muszę, bo klimat, tajemnica i swoisty mistycyzm są tu niezrównane, a nareszcie chyba ktoś pozwoli nam zagrać po ciemnej stronie w sposób inny, niż bycie tępym dresiarzem z mieczem świetlnym, który finezji i zrozumienia dla kwestii Mocy ma mniej, niż Barbarzyńca z "Diablo II" wdzięku. Przemytnik - drodzy państwo, toż to prawdziwa rozkosz humoru, zabawy, gangsterstwa i lansu Trooper i Agent, to dwie postacie, które bardzo mnie ciekawią jeśli chodzi o rozwiązanie techniczne. Wszystkie trailery i materiały wskazują, że w odróżnieniu od większości poprzednich produkcji "SW" ludzie z bronią palną nie będą tylko free fragami dla użytkowników mieczy świetlnych i mogą nieźle namieszać, więc jeśli będzie to wyglądało równie dynamicznie jak w "Republic Commando", to sama radość. Także ślinię się na wszystko, ale na pierwszy ogień pójdzie zapewne Jedi lub Sith (nie wiem jeszcze który. Zobaczymy, czy z Inquisitora zrobią odpowiednik jakiegoś Maga, czy coś ambitniejszego)

[Dodano po 2 minutach]

Ah, miałem napisać i zapomniałem - Łowca Nagród. No, to dopiero wypas. Jesteś sobie samotnym łowcą, kawałem twardego syna złej kobiety, który może dokopać dosłownie wszystkim. Leon Zawodowiec tego uniwersum. Wszystko zależeć będzie od tego, czy naprawdę chłopaki dadzą radę z postawieniem na fabułę, interakcję między graczami, odgrywanie postaci, dialogi i wszystko, co od tak dawna dobrze zapowiadają.
Odpowiedz
Nie wiem jeszcze, którą stroną, ale na pewno będę walczył mieczami świetlnymi Choć przyznam, że każda klasa ciekawa.
Btw, to też fajne http://www.youtube.com/watch?v=xCBMF6b2zSk
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
A ja jestem konserwatystą i stawiam na Republikę. Co do klasy to mam problem, zawsze chciałem być Jedi Knightem ale mama mówiła, że mam predyspozycje na Troopera, a może jestem Imperialnym Agentem który działa głęboko pod przykrywką. Jeszcze nie wiem co mi moc przeznaczyła.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Moje midichloriany podpowiadają mi, żebym wybrał Wojownika Sithów. No po prostu po tym trailerze muszę pozabijać paru Jedi'ów:


Później być może będzie Inkwizytor. Pobawienie się w Zeusa, na pewno dostarczy wiele frajdy

Edit:
Po zastanowieniu(czyt. obejrzeniu trailera) dojdą jeszcze Jedi'owie. W każdym razie, nie będę się bawił Trooperem/Bunty Hunterem czy resztą. Lightsabery, to jedyna rzecz, która mnie tam kręci. No i Moc oczywiście.
Odpowiedz
Mnie właśnie po zobaczeniu nowego trailera naszła ochota zagrać Trooperem. Blastery destrukcja chaos to tez może być fajne. Poza tym mogę się założyć że każdy napali się na machacza mieczem czy innego madziszona.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Ja zagram po stronie galaktycznego imperium jako Rycerz jedi.
Odpowiedz
To się raczej wyklucza.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Chyba, że chodzi mu o upadłego Jed lub nawróconego Sitha
Odpowiedz
Też się nad tym już od jakiegoś czasu zastanawiałam i chyba jednak zacznę grać jako Jedi Knight, ew. Consular. Jak będę tworzyć kolejną postać, to będzie to Bounty Hunter

Odpowiedz
Stało się zgodnie z zapowiedzią - po ośmiu godzinach pobierania nabiłem sobie dziś rano trzeci poziom Inkwizytorem. Radocha Ciekaw jestem jak to będzie dalej wyglądać, tym bardziej, że wybrałem sobie serwer Role Playowy, choć chwilowo za wiele go nie oglądałem.
Odpowiedz
Ja relację z grania zdam dopiero w weekend
Odpowiedz
Czy grając Sithem można doprowadzić do jego nawrócenia? Nie ukrywam iż taka postać najbardziej by mnie interesowała.
Odpowiedz
Można zbierać punkty jasnej strony, jaki jest finał jego historii nie wiem, ale jeśli jedi może upaść to i sith może się odmienić... chyba. Vaderowi się udało.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Vader to pussy
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Po zastanowieniu zostałem Jedi Shadow. Gra się na razie przyjemnie, tylko nie mogę zmienić kryształu w mieczu świetlnym. I tu moje pytanie: jak tego dokonać? Ludzie na czacie odpowiedzieli że tylko za pomocą umiejętności artifice da się stworzyć kryształ, ale nie mam skąd wziąć materiałów. I tu drugie pytanie: skąd wziąć materiały do budowy?
Odpowiedz
Kryształ można też kupić lub dostać w za quest.
Jednak zmienić modyfikacje broni można tylko w "czerwonyvh" itemach.
Materiały zbierasz z innej profesji, nie pamiętam jej nazwy.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

SwtoR - Kim zagracie. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...