Star Wars - komu komu?

Od razu zaznaczam, że nie robię konkurencji eimyrowi, który tutaj prowadzi nabór chętnych na Mass Effect. Osobiście nie skończyłem prowadzić sesji Aliena i nie zamierzam odwalać w tej sprawie fuszery byle szybciej skończyć, ale idea przyszłej sesji SW jest we mnie żywa od pewnego czasu więc już teraz roześlę wici. Proszę zatem o bardzo pobieżne, niezobowiązujące zgłoszenia i opinie odnośnie ewentualnych chętnych. Jeśli ktoś jeszcze byłby skonsternowany faktem, że musiałby wybierać między sesją moją, a eimyra, ponieważ jedno i drugie to ostre sci-fi, to zapewniam, że nie będzie musiał. Moja sesja byłaby albo wcześniej, albo później, niż eimyrowa, więc nic nikt nie traci. Zatem, do meritum.

W jakich realiach byśmy grali? Jeszcze nie wiem, to zależy od Was. Jest mi w sumie bez różnicy, czy byłyby to realia Starej Republiki w kształcie podobnym, do KotORowego i TORowego, jeśli chodzi o ogólny zarys, czy też byłoby to coś bezpośrednio przed Wojnami Klonów, przed Nową Nadzieją, w trakcie Wojen Klonów ale w zupełnie innym wydaniu i miejscu, czy też wreszcie po Vaderze, jak to miało miejsce w sadze Jedi Knight. Osobiście preferowałbym jakąś radosną trawestację Starej Republiki w czasie zbliżonym, do prezentowanego w The Old Republic, ale jestem w tej materii do Waszej dyspozycji. Wybralibyśmy większością głosów, niech każdy przedstawi swoją opinię.

Jaki byłby scenariusz? Dla tych, którzy dotąd ze mną nie grali - zależny wyłącznie od Was. Nie tworzę gotowej historii w której ustawiam Was i Wasze postacie, przepychając je po szachownicy. Wy wymyślacie sobie postać taką, jaka się Wam podoba z bardzo dużą dowolnością (choć w granicach rozsądku), a ja do tego dostosowuję historię. Na tę chwilę nie proszę o żadne projekty ani pomysły tudzież deklaracje, gdyż jest to tylko bardzo wstępna lista chętnych.

Podsumowując - każdego zainteresowanego proszę o krótki wpis w stylu "Fajnie, ja byłbym chętny (w takim a takim terminie - jeśli ma to dla Was znaczenie), najbardziej odpowiadałyby mi takie a takie realia").
Całość opierałaby się o filmy, gry i książki, ale bez żadnego zżynania czegoś z kogoś. Vadera mordować nie będziemy, bo ktoś już to za nas zrobił, ale nie przyklejałbym się też kurczowo do wszystkiego, co nakręcono i napisano (więc może dane by było komuś puknąć księżniczkę Leię, pomimo faktu, że Harrison Ford by się obraził).
Nie trzeba być maniakiem i omnibusem w kwestii uniwersum SW, choć tacy są oczywiście mile widziani. Niemniej jeśli ktoś lubi tylko klimat, a o całości pojęcie ma żadne - też sobie poradzimy.

Kto zatem chętny na bardzo bardzo wstępnie, żebym miał co sobie w głowie układać bardzo bardzo spokojnie i bez pośpiechu, na "kiedyśtam"?
Dogadałem się z Wiktulem, i co by było jasne, to piszę tutaj, że się pisze
I tutaj też się zgłoszę, tym bardziej, że nie jest to `zagrożeniem` dla sesji eimyra. Po prostu chcę sobie w coś pograć. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Old Republic! Old Republic! Będzie Stara Republika to się mogę pisać. Co prawda zgłosiłem się też do sesji eimyra, więc jeśli tu będzie nadmiar chętnych zrezygnuje, coby wszedzie ci sami nie grali.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Rozumiem, a Kijowi i Mattowi odpowiadają jakie realia?
Jest mi to zupełnie obojętne. Jestem w sumie zielony, więc dostosuję się.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Tak naprawdę to i eimyr mógłby się zgłosić, ale traktujcie to jak zgłoszenie na listę rezerwową, jakby Wam brakowało czwartego do brydża.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Do pokera prędzej Bardzo dobrze, zgłaszaj się zgłaszaj. Skład się ograniczy i ustali później, zależnie od ilości i rodzaju chętnych.
Ja też bym mógł oczywiście jak będe miał czas.
Pisze się.
Mi pasuje, jak najbardziej. Nowa republika i Luke są ble
Smiało mogę grać. The Old Republic brzmi good.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Jeżeli ktoś jeszcze chce się zgłosić - ma na to czas do końca przyszłego tygodnia. Wszyscy, którzy już się zgłosili i trwają w swej chęci, również do końca przyszłego tygodnia proszeni są o nadesłanie mi swoich postaci, na zasadach podanych w niniejszym temacie organizacyjnym.
Ja się zgłaszam do służby. Realia dowolne ze wskazaniem na okres wojny domowej- lubię B-wingi.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Ooo, Krix, Ty żyjesz! Zapraszam zatem do tematu organizacyjnego, w którym już większość jest wyjaśniona i na gg z postacią
Tak się tylko zgłoszę, żeby było wiadomo, że z choinki się nie zerwałem Wsio rawno kiedy i gdzie.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Uprzedzam i poganiam - mam już 5 postaci i szóstą w drodze oraz pomysłów tyle, że najchętniej zacząłbym już w tej chwili, bo mnie gryzą straszliwie po oponach mózgowych, więc czekam na pozostałych, którzy jeszcze chcą, bo kiedy założę hasło na subforum to będzie po ptokach
Hasło do subforum będziesz wysyłać na gg czy na pw?
Raczej na gg, chyba że to jakaś różnica.
Ja bym prosił PMką. Nie zginie i na pewno dostanę.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

PMka jest lepsza. Jak mam coś szukać po archiwum gg to szlag mnie trafia.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
← Strefa Sesji
Wczytywanie...