Personalizacja

Witam

Mam taką małą propozycję. Generalnie nie chce tutaj wprowadzać jakiś zmian bezpośrednio na forum - w sumie po co, skoro Wam to odpowiada. Jednak mi osobiście wygląd forum trochę nie leży (wszystko jest gigantyczne - a zwłaszcza sygnatury). Sygnatury już sobie wyłączyłem, jest trochę lepiej, ale nie wiele.

Zatem czy istniała by możliwość dodania opcji nie wyświetlania "odznaczeń", ewentualnie czy dałby się nie wyświetlać nawet danych użytkownika (tzn. rangi, klasy, "skąd", itp.), mi bardzo by się taka opcja przydała, żeby to powyłączać.

Mam nadzieję, że niektórzy poprą taką inicjatywę, a jeśli nawet nie, to czy jest to możliwe do zrobienia na silniku forum?
Odpowiedz
Możliwe, że tak - technicznie. Na odpowiedź musisz poczekać póki Nazin wróci.
Jeśli będzie możliwość i Dwór poprze inicjatywę Nazin wprowadzi pewnie to do swojego terminarza.

PS. Co ty na netbooku siedzisz, że Ci tej odrobiny miejsca szkoda?
Odpowiedz
No właśnie siedzę na dużym monitorze (aż się boję na laptopie odpalić forum). A mimo to, żeby przeczytać 3 posty pod rząd to muszę przewijać stronę. Po prostu dzięki takiemu zwężeniu postów będzie czytać się wygodniej i szybciej.

A na dodatek to nie jest "odrobina miejsca", generalnie wywalając sygnatury to 50% przestrzeni na forum jest pusta.
Odpowiedz
Marudzisz i tyle. Ja mam forum na lapie i żyję. Co więcej cieszę się doskonałym zdrowiem, również czasem psychicznym

Przewijać będziesz musiał i tak, nawet jeśli wyświetlisz to rzutnikiem na ścianie. Ja się na zwężenie i obcięcie wszystkiego nie zgadzam. Jako drugi profil na forum może być. Lubię przewijać w górę i w dół.
Odpowiedz
Cóż... Konieczność wykonania ruchu rolką jak dotąd mnie nie przerażała... Może po prostu zmniejsz sobie widok controlem?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik kami dnia poniedziałek, 23 sierpnia 2010, 13:09 napisał

Marudzisz i tyle. Ja mam forum na lapie i żyję. Co więcej cieszę się doskonałym zdrowiem, również czasem psychicznym

Przewijać będziesz musiał i tak, nawet jeśli wyświetlisz to rzutnikiem na ścianie. Ja się na zwężenie i obcięcie wszystkiego nie zgadzam. Jako drugi profil na forum może być. Lubię przewijać w górę i w dół.



kami, kolega się tylko się pyta, o możliwość dodania opcji wyłączenia widoku odznaczeń, nie znaczy to że Ci nagle poznikają pagony.
Jeśli Nazin się zgodzi i znajdzie czas na to to prawdopodobnie opcja się pojawi.
Odpowiedz
Kami, nie mam zamiaru nic zmieniać na forum, chodzi tutaj jedynie o dodania jednej dodatkowej opcji, która może trochę ułatwić życie.

Wiktul, generalnie próbowałem wszystkiego i mimo to jest kiepsko. Oto poniżej link, ile ja widzę forum na jednym ekranie, przy 22calowym monitorze i dużej rozdzielczości.
http://img801.imagesh.../cojawidz.jpg/

Odpowiedź Taramerliona mnie bardzo satysfakcjonuje. Choć jak widzę, sporo osób się już do tego przyzwyczaiła (co mnie osobiście troszkę dziwi
Odpowiedz
Nie wiem, co ci przeszkadza - ja mam tak samo i nie narzekam Chociaż, jak to się mówi, o gustach się nie dyskutuje, więc jak Nazin wróci i znajdzie czas to być może takie coś się pojawi
Odpowiedz
A ja nie mam czegoś takiego. Mój widok forum jest przyjemny i nie przeszkadza w żadnym stopniu.
Odpowiedz
Kwestia przyzwyczajenia, ale skoro niektórym to przeszkadza, to co szkodzi dodać opcję eliminującą część dodatków, typu odznaczenia, info o klasie, liczbie postów itp. Zakładam, że nie jest to nic trudnego dla Nazina.

Odpowiedz
Zablokuj sobie pokazywanie obrazków, podciągnie ci to nieco forum.

kami piszemy z małej! Tak jak wujek Tar \"\" Jakbym chciała z dużej, to tak bym się zarejestrowała... *mruczy pod nosem i wygląda na obrażoną*
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Taramelion dnia poniedziałek, 23 sierpnia 2010, 17:04 napisał

Frey, zmień skin na Thoreau-Dark, będzie Ci wygodniej.

[Dodano po 47 sekundach]

Podpisano: Taramerlion.



Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia poniedziałek, 23 sierpnia 2010, 17:06 napisał

A próbowałeś zmiany wystroju na Thoreau-Dark. Ja go mam i post Wiktula zajmuje o wiele mniej miejsca niż ten, który ty pokazałeś.

[Dodano po 31 sekundach]

Ubiegłeś mnie Tar,



Dzięki Panowie. Przy skórce Thoreau-Dark jest już zdecydowanie lepiej, dużo dużo lepiej. Choć bez odznaczeni też człowiek przeżyje


Przejdź do cytowanego postu Użytkownik kami dnia poniedziałek, 23 sierpnia 2010, 17:17 napisał

Zablokuj sobie pokazywanie obrazków, podciągnie ci to nieco forum.

kami piszemy z małej! Tak jak wujek Tar \"\" Jakbym chciała z dużej, to tak bym się zarejestrowała... *mruczy pod nosem i wygląda na obrażoną*


sorry, ale skąd można wiedzieć.
Odpowiedz
Treść główna to jednak to powyżej xP Czyli z blokadą obrazków
Odpowiedz
Jak kto woli, ja tam lubię te wszystkie graficzne duperele i nie przeszkadza mi to w używaniu forum. Ale jak widać nasz czarodziej rozwiąże każdą sprawę. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Powiem tak na marginesie Frey, że we mnie też się kotłuje jak mam to wszystko przewijać w pizdu.
Kami marudzi jak zwykle ;p
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Game Exe

Personalizacja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...