[GIII] Questy, z którymi macie problemy

Jak wykonać questa zdobądź informacje o czarnym magu albo jakoś tak? Mam pancerz paladyna i inne fajne rzeczy.
Odpowiedz
u kogo mogę nauczyć się zdolności duży oręż wszystkie poziomy?
Odpowiedz
Najprawdopodobniej u każdego Nauczyciela
Odpowiedz
a jak sie nazywa i gdzie jest?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik xxx dnia poniedziałek, 23 sierpnia 2010, 13:13 napisał

a jak sie nazywa i gdzie jest?


Hmm, wszystkich poziomów dużego oręża uczy jeden z Zabójców Orków w Klanie Ognia, hmm, nazywał się na K... chyba. Kaelin może, ale nie jestem pewien, w każdym razie, jak wchodzisz do Klanu Ognia, to idziesz prosto i jak jest wejście do wioski,to zamiast do wioski, skręcasz w prawo, do domku takiego, tam jest ten człowiek.

[Dodano po 3 dniach]

Taaak, już sprawdziłem, na pewno nazywa się Kaelin.
Ale teraz ja mam kolejny problem.
Mianowicie z odbiciem kopalni Klanu Młota.
Mam już do pomocy Thoralda, Morta, i Jorna.
Rozmawiałem z myśliwym Liskiem(tym, koło Jensgara i Jorna, w tym ich obozowisku koło spalonej chaty) i również chce pomóc i postanowiłem po niego wrócić.Jednak go tam nie ma.Są myśliwi, Jensgar i Jorn, ale Liska nie ma.Patrzyłem okoliczne tereny, jednak go nie ma.
Czy zagryzły go wilki lodowe, których tam pełno?A może on gdzieś poluje?
Jeśli ktoś wie, gdzie on jest, to proszę o odpowiedź.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik sebastian dnia środa, 16 grudnia 2009, 10:13 napisał

mam problem w gothicu 3 zmierzch bogów bo inog dał mi zadanie uwolnienia ich szpieg z więzienia w trelis a niewiem gdzie jest? pomurzcie plis


obok areny w trelis jest maly domek trzeba prze kupic strasznika a pozniej fett chill
Odpowiedz
Ej a gdzie wogule ten Kalan stoji bo niewiem gdzie on dajcie mi mapke z tym młotem Kalana plis !
Odpowiedz
Ej mam pytanie bo znalazlem ten mlot i nie mogem mu nic o tym powiedziec pomozcie mi plis !?
Odpowiedz
CZEKAJCIE bo ja mam taki sam problem jak Tomw bo znalazlem mlot kalana i nic mu o tym niemogem powiedziec pomozecie pls
Odpowiedz
Hej! Jeśli chodzi o jelenie w misji "Zabij płochliwego jelenia" to trzeba zabić je wszystkie tz. 5! A jak oswobodziłeś Cape Dun i dalej masz misje "Zniszcz buntownicze podziemie Cape Dun" to porostu zabij Phila i tak się nic nie stanie. Dobra a teraz ja mam 2 pytanka... 1) w Cape Dun zabiłem wszystkie wilki a misji mi nie zaliczono! Po 2) Jestem w Ben Erai i wykonałem misję "Polowanie na nagrody..." Zabiłem wszystkich trzech (Hurit, Shakyor, Yespas) a i tej misji mi też nie zaliczono a bardzo chcę bo za tą misję dostaje się 20 reputacji w tym mieście, a mam już 80 czyli brakuje mi tych 20! Proszę pomóżcie! Dzięki.
Odpowiedz
Żeby nie powalił musisz mieć co najmniej 200 wytrzymałości. A swoją drogą może kto powiedzieć gdzie Biały szabloząb lub jeleń?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik angielski dnia piątek, 28 września 2007, 15:17 napisał

ja mam problem z jednym Questem mianowicie:
zabijam 6 krów lub 7 nie pamiętam i ide do masona ale on mi tego zadania nie uznaje chce być po stronie buntowników ale nie moge porozmawiac z sanfordem co mam zrobic??? Czy moge z nim nie porozmawiać i byc po stronie buntowników??? za pomoc bede wdzięczny

Też miałem taki problem ale się udało krowa uciekła i jest za tą kalesiówą.( hasło będzie brzmiało: NIECH ŻYJE OKARA) A szpiegiem będzie Sanford( lub jakoś tak)
Odpowiedz
Mam problem z questem w klanie młota, "Zbierz ludzi do ataku na kopalnię" Patch 1.75.14
Zbieram całą ekipę, a mimi to nie zalicza mi questa, czy ktoś rozwiązał ten problem? :-)
ps. w ogóle tego questa nie mam w dzienniku, ale było kilka takich zadań i były zaliczane po wykonaniu odpowiednich działań.
Odpowiedz
Mam takie pytanie.
Podbiłem cape dan, montere, geldern, trelis.
A teraz nie wiem co dalej.
Odpowiedz
Podbij je jeszcze raz, tym razem wypędź z tamtąd Buntowników. Wtedy wioska całkiem opustoszeje.

A tak fabularnie: zajmij się Gothą (najpierw wykonaj questa u wodza orków pod Gothą, później uwolnij Gorna i razem uratujcie Gothę).

Póxniej masz expa za: 1) pogadanie o tym z orkami pod Gothą (nie uwierzą ci)
2) wybicie orków pod Gothą (exp u buntowników)
3) poinformowanie o powyższych Okarę, zapłacisz 1000 sz za naprawę Gothy i odbierasz exp. (Złoto się później wraca).
4) W Gothcie w jaskini jest teleport do Vengardu - kamień teleportacyjny.
5) Wybij wszystkich orków w Vengardzie, zbierz młotki, łopaty, mięso i chleb dla buntowników w Vengardzie.
6) Powykonuj inne questy w Vengardzie
7) Questy w Faring.
8) Nordmar .. Xardas ... itd..

PO TYLU WYBITYCH MIASTA ORKÓW POD ŻADNYM POZOREM NIE GADAJ Z ŻADNYM ORKOWYM PRZYWÓDCĄ - WPISZĄ CIĘ JAKO "WROGA PUBLICZNEGO" - Wszystkie orki będa cię atakować (Faild questów w pozostałych miastach orków i większości Varrantu )
Odpowiedz
← Gothic

Questy, z którymi macie problemy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...