Sesja ME - chętni?

Ok, możemy zaczynać przygotowania. Wszyscy chcą hasło do subforum na PMkę czy ktoś rezygnuje? (Trzeci Kur, ty chyba byłeś niepewny udziału, więc właściwie to pytanie do Ciebie)
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Lepiej na Pm'ke niż na gg. Mam jeszcze jedno: Kiedy otrzymamy szablony czy karty (nie wiem jak to nazwać) postaci?
Odpowiedz
Dzisiaj.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Tak z ciekawości, jak tam postępy?
Odpowiedz
Raczej marnie

A mnie nie pytałeś o postępy
Odpowiedz
Postępy są takie, że ja czekam na karty postaci i poza tym można ruszać. Bo co?
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Nothing Po prostu lubię świat ME.
Odpowiedz
Ja też. Bardziej chyba niż jakikolwiek inny ze znanych mi światów. Może jeszcze WoD mu dostaje. Nvm.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
← Strefa Sesji

Sesja ME - chętni? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...