[NWN1] Pomocy przy Hak-ach (modach do gry)

witam. od niedawna zaczalem na powrót grac w NWN tym razem przez siec i zobaczylem ze mozna sporo pozmieniac w grze odnosnie postaci i nie tylko.Poszukalem troche nahttp://nwvault.ign.co....Detail&id=459 i znalazłem modyfikacje modeli twarzy ale nie wiem jak je wgrac do gry. Nie wiem w jakich folderach w katalogu głównym gry je umiescic. a sa tam pliki .mdl .tga .2da. Czy moze uzywa sie jakiegos programu do wgrywania tych modyfikacji do gry? Prosze o pomoc lub linki do tematu.

ps. mile widziane by byly linki do mod-ów : np. ktore zmieniaja standardowe włosy postaci na dłuzsze lub pozwalaja stworzyc postac demona czy innego demona
Odpowiedz
Nigdy hacków nie instalowałem do Neverwinter Nights, ale czytałem coś że takie pliki to do folderu Override trzeba wkleić. Spróbuj
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
.tga zapewne do /Override. .mdl i .2da nie mam pojęcia, ale na 90% do /hak, jeśli nie zadziała pisz, będziemy się zastanawiać.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik eimyr dnia niedziela, 15 sierpnia 2010, 17:39 napisał

.tga zapewne do /Override. .mdl i .2da nie mam pojęcia, ale na 90% do /hak, jeśli nie zadziała pisz, będziemy się zastanawiać.


te .mdl i .2da chyba niebardzo do folderu /hak bo nie widzezeby sie cos kolwiek zmienilo chyba ze cos zle jest
Odpowiedz
Ktoś by pomógł mi? Gdy chcę coś ściągnąć z tej strony (game exe) np.: portrety do nwn to wyskakuje mi błąd 404 czy jakoś tak.Pomocy!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik mistyqju dnia czwartek, 27 stycznia 2011, 13:13 napisał

Ktoś by pomógł mi? Gdy chcę coś ściągnąć z tej strony (game exe) np.: portrety do nwn to wyskakuje mi błąd 404 czy jakoś tak.Pomocy!

Najśmieszniejsze jest to,że gdy nie byłem na forum zarejestrowany mogłem wszystko i do woli ściągać,a teraz netety,też nie mogę - myślałem,ze to jakaś kara,ale za co?Poszukaj na "Valt"cie jest tego pełno,albo sobie samemu zrób - uwierz mi,to wcale nie jest takie trudne jak się każdemu wydaje,wystarczą tylko chęci,pozdrawiam.
Odpowiedz
Ej a jeśli chodzi o te Hak-i to, jak załóżmy mam Hak-a z nowymi głowami to muszę tylko go wrzucić do folderu hak, bez jakiejś dodatkowej instalacji, tak?
Odpowiedz
W 90% przypadków tak właśnie jest. Haki to nic innego jak pliki z informacjami, takimi jak tekstury, umiejętności czy modele, które są potrzebne do działania modów i/lub serwerów typu persistent. Nic nadzwyczajnego.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
A. Jeśli ściągane z neta haki są już oryginalnie w jakimś folderze (innym niż /hak) to je w nim zostaw i całość wklej.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik natalia dnia środa, 6 czerwca 2012, 11:14 napisał

haj,
na początku zaznaczam, że jestem totalnym komputerowym laikiem i potrzebuję pomocy

mam nwn diamond edition z polskim patchem 1.69 (chyba tym nieoficjalnym), ale moduł kingmaker nie jest spolszczony, wszystkie dialogi są po angielsku i nie wiem jak to zmienić. byłabym wdzięczna za radę

pozdrawiam, nat


p.s. oczywiście szukałam w necie innego polskiego pliku dialog.tlk, jednak z marnym skutkiem
Odpowiedz
A próbowałaś zobaczyć pliki z dubbingiem? Może jest wśród nich jakiś polski i wystarczy go wybrać w miejsce angielskiego.
Odpowiedz
wszystkie dubbingi mam po angielsku, spolszczone są tylko napisy.
Odpowiedz
przydałby się plik dialog.tlk, którego w całym necie nie mogę uświadczyć. jeśli by ktoś miał takowy w posiadaniu, byłabym wdzięczna za wstawkę
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Bard Card dnia czwartek, 7 czerwca 2012, 16:23 napisał


o widzisz, dzięki wielkie, tego szukałam. tyle, że mimo podmiany, kingmaker ciągle jest po angielsku i nie mam pojęcia, gdzie leży przyczyna... cóż, chyba będę zmuszona grać w wersję angielską.

dziękuję za pomoc, nat
Odpowiedz
Nie ma za co spróbuje coś jeszcze wykombinować.
Odpowiedz


ale za to odkryłam, że mam na kompie dwa foldery z nwn i podmieniłam też ten plik w tym drugim, co poskutkowało tym, że gra w ogóle się nie włącza
cóż, czuję się pokonana, myślę, że czas wywiesić z pokorą białą flagę
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Pomocy przy Hak-ach (modach do gry) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...