[The Elder Scrolls III: Morrowind] Kody

Kurcze poprawnie wpisuję kod na kasę a nie działa . O co chodzi?
Odpowiedz
Pewnie dlatego że między Gold a 100 jest taka kreska ( _ ) a ty na pewno wstawiłeś tam spację
Odpowiedz
Ja też mam problem z kodem na kasę,ale ja wszystko dobrze wpisuje nawet ( _ ) . I mi pisze,że not faund. Może ktoś mi napisać jak to poprawnie napisać ?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik NinjaSenSei dnia piątek, 13 sierpnia 2010, 11:53 napisał

Ja też mam problem z kodem na kasę,ale ja wszystko dobrze wpisuje nawet ( _ ) . I mi pisze,że not faund. Może ktoś mi napisać jak to poprawnie napisać ?



Otwierasz konsolę tyldą, w niej wpisujesz:

player->additem gold_100 x

gdzie "x" to ilość pieniędzy, jakie chcesz uzyskać.

Zwróć uwagę na spacje, w tym tę dolną po "gold". Nie zapominaj też o "player->" na początku, "100" oraz nie przesadzaniu z sumą - lepiej mniej wpisać a potem po prostu przywołać kod i raz jeszcze go zatwierdzić - i tak aż do osiągnięcia zadowalającej sumy.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
źle wpiszcie player->Additem "Gold_100" X zamiast X tyle ile chcesz byle bez przesady

poprawiam player i ta strzałka źle się wyśfietiły sorry wiecie jak ją wpisać
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Dnia niedziela, 22 sierpnia 2010, 20:45 napisano

poprawiam player i ta strzałka źle się wyśfietiły sorry wiecie jak ją wpisać


To nie takie trudne - wciskasz myślnik (na lewo od +/=) a potem(bez spacji pomiędzy) przycisk na lewo od znaku zapytania z wciśniętym prawym Shiftem.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
żal mi was.Zanim sie wpisze jakis kod(do naszej postaci np.na kase)to trzeba klaknąć na nią.
Odpowiedz
player->AddItem "Gold_100" bo zamiast _100 ma byc _001 i nauczcie sie grac bez kodow
Odpowiedz
Może też nie działać bo wpisujesz player->AddIttem gold_100 x
Np . item wpisujesz przez 2 ,, T ''
Odpowiedz
jaki jest kod na wytrychy
Odpowiedz
e To proste że piszemy Player->additem gold_001/100 XXX a na wytrychy to kod player->additem skeleton_key
Odpowiedz
Ten kod na kase napewno nie działa
ale w posiadłości gohrak w calderze na górnym piętrze są orkowe przedmioty dużo warte
można za troche kasy sprzedać
Odpowiedz
player->AddItem"Gold_100"X X to liczba złota

Mi tak działa
Odpowiedz
player-> AddItem "Gold_100" 100000
Odpowiedz
Zwracam się do Courun Yauntyrr źle piszesz kod na kase ma byćtak player->additem"gold_100"99999
Odpowiedz
Pomożecie? kiedy dokładnie wpisuje kod to pisze mi Error , ale ciągle pisze dobrze
Odpowiedz
player->AddItem "Gold_100" 12345


to jest poprawny kod na kasę!!!!!
Odpowiedz
← Artykuły

[The Elder Scrolls III: Morrowind] Kody - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...