[NWN1] NWN - gra na LANa

Mam pytanie. Szukałem na forum odpowiedzi ale nie znalazłem. Da się grać w NWN na LANa?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Da się. Jest to naprawdę bardzo proste. Możesz przechodzić na LAN kampanię, możesz też wczytać dowolny moduł. Nie polecam gry we dwóch w kampanię, chyba, że na maksymalnym poziomie trudności. We trzech mija się to z celem. Tak naprawdę najlepiej jest mieć jakiś fajny wieloosobowy moduł do gry, jest takich sporo. Jeszcze lepiej znaleźć sobie serwer w internecie i pograć na którymś z persistent worlds, na przykład Land Of Nordock, module obecnym na wielu serwerach.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Dzięki za odpowiedź, ale jak do cholery włączyć ten tryb LAN?

[Dodano po 4 minutach]

OK, już wiem jak. Dzięki za odpowiedź
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Odpalasz grę. Gra Wieloosobowa. Ustawiasz sobie login i hasło, które jest związane z Twoim CD-Keyem, ale nie ma obawy, możesz mieć wiele loginów z jednego CD-Keya. Pamiętaj tylko, że jeśli się łączysz z jakimś serwerem, Twoje postacie itd. są zapamiętywane via login, a nie CD-Key. Jeśli tego nie robiłeś, tworzysz konto.

I teraz:

Tworzenie gry w Internecie/sieci lokalnej = zaczynamy od początku, hostujesz grę.
Wczytaj grę w ... = wczytujemy zapis, hostujesz grę.
Dołącz do gry w Internecie = podłącz się do serwera w necie.
Dołącz do gry w Sieci lokalnej = dołączasz do kogoś, kto już hostuje, czyli to klika Twój kumpel.

Potem już ogarniesz.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

NWN - gra na LANa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...