[TESIV] Bronie

Jakimi broniami walczycie???

Długi miecz (19 głosów [52.78%])
Krótki miecz (2 głosy [5.56%])
Sztylet (1 głos [2.78%])
Claymore (4 głosy [11.11%])
Topór Bojowy (0 głosów [0%])
Topór Wojenny (1 głos [2.78%])
Młot Bojowy (1 głos [2.78%])
Buława (0 głosów [0%])
Łuk i Strzały (6 głosów [16.67%])
Inne (2 głosy [5.56%])
Długie miecze, jak masz miecz umbry to jesteś mordercą ze sneak kill każdy na jednego hita idzie jakby nie patrzeć, a na dystans to miałem Ebonowy łuk zaklęty ogniem, lodem, piorunem. Wypas na zabijanie magów.
Odpowiedz
Nie ma jak to długi miecz... sprawdza się we wszystkim:)
Odpowiedz
Claymore rządzi! Duży zasięgi, duże obrażenia i jak masz umiejętność ostrza na 100 % to wtedy sieka tak szybko jak mieczem jednoręcznym. Ale początki są ciężkie.
Odpowiedz
Długi miecze i claymory. Oba są super, ale używam głównie claymorów dopóki nie zdobywam Umbry.
Odpowiedz
Zdecydowanie długi miecz, bo krótki jest za krótki i za mało obrażeń zadaje Claymore to lubiłem w Morrowindzie, ale to co innego, bo tam siepałem wszystkich na raz Zwłaszcza że mając długi miecz mogę nosić tarczę - zawsze daje najwięcej ochrony ze wszystkich części pancerza
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Ja łuk i długi miecz.
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Bronie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...