[The Elder Scrolls III: Morrowind] The Elder Scrolls III: Morrowind - solucja

Mam pewne zastrzeżenie. Przed walką z Dagoth Urem nie jesteśmy zobligowani zabić wspomnianych potężnych popielnych wampirów. Wystarczy odebrać dwóm (z Vemynal i Odrosal) Brzytwę i Czerpak.
Odpowiedz
Oczywiście, że nie. To solucja dla ambitnych.

Sam dobrze wiesz, w ile minut można przejść Główny Wątek Morrowinda.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Mam problem z grą. Gdy wypełniam czwarta próbę w Obozie Zainab, wieszczka nie ma opcji rozmowy ze mną o narzeczonej z Rodu Telvanni, nie rozumiem tego, proszę o pomoc, bo dalej nie mogę grać.
Odpowiedz
jestem przy 2 misji i szukam tej łamigłówki jestem w komnacie pustej dłoni i nie ma żadnej łamigłowki prosze o pomoc
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik MorrowindLegend dnia środa, 7 września 2011, 10:08 napisał

jestem przy 2 misji i szukam tej łamigłówki jestem w komnacie pustej dłoni i nie ma żadnej łamigłowki prosze o pomoc


Zajrzyj tutaj.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Mam problem w misji w obozie Urshilaku...szukam tych cmentarnych jaskiń i nigdzie ich nie ma... proszę o pomoc...albo kod na lokacje lu ten łuk...będę wdzięczny
Odpowiedz
nie działa mi Morrowind

Z morrowind restartuje mi się komp:(
Odpowiedz
mam problem z misją Hortatora...nie moge wyzwać na pojedynek ten Venima...wogóle nie ma takie opcji rozmowy..prosze o pomoc.
Odpowiedz
Mam problem z tym zadaniem z Dwemerową Łamigłówką szukałem nawet na tych dolnych piętrach z Krasnoludzkimi widmami i nic . To jakiś bug czy co?
Odpowiedz
"Mam problem z tym zadaniem z Dwemerową Łamigłówką szukałem nawet na tych dolnych piętrach z Krasnoludzkimi widmami i nic . To jakiś bug czy co?"

Wchodzac do ruin schodź powoli az zejdziesz na sam dol. Nastepnie wejdz na skalke, ktora bedziesz mial po lewo. Po skałce wejdź na górną "półkę". Po prawo bedziesz mial chyba szafke a o nią opartą bodajze Halabarde. Natomiast po lewo bedziesz mial drzwi przez które trzeba przejść. Bedzie tam na Ciebie czekał kolejny bandyta. Zaraz za nim bedziesz miał pare półeczek. Na którejś z nich lezy mała kosteczka, którą nazwno "Dwemerowa Łamigłówka".

Pozdrawiam Lisiasty!
Odpowiedz
nie chce mi działać. pomóż plis
Odpowiedz
jak dasz wykwintne buty chanowi to bedzie ale wpierw porozmawiaj z chanem
Odpowiedz
Czy W 2019 gra jeszcze ktoś W morka ? mega przydatny artykuł. Kiedyś bez jakichkolwiek poradników utlnalem na Horatorze po czym poszedłem zaje#ać Pana z czerwonej góry i uznałem że pyklo hehe musiałem.to zrobić bo grałem u kuzyna (z powodu braku kompa u siebie) W 2007. Jakoś miło. Wrócić nawet grafika nie przeszkadza ...pozdro z Balmory hehe
Odpowiedz
W 2019 roku gra np. taki gość jak ja i mam zamiar go przejść zwiedzająć wszystko .
Odpowiedz
To się nazywa właściwa postawa!
Odpowiedz
Ja też gram i to pierwszy raz, bez modów, goty edition
Odpowiedz
Też gram 1 raz, naprawdę zajebista gra przewyższa moim zdaniem pod względem świata i możliwości skyrima i obliviona. Do tego ogrom dialogów i książek w świecie gry, ciekawe lokacje, wiele broni, przedmiotów, zaklęć, w tym możliwość tworzenia własnych, wiele umiejętności, ogromny świat nawet jak na dzisiejsze standardy. Walka rodem z papierowych erpegów w niczym nie przeszkadza, a grafika nawet bez modów ma swój urok.
Odpowiedz
Właśnie robię 2 podejście do Morrowinda, pierwszy raz gralem coś koło 2005 r.Gra się dalej dobrze.Po przejsciu Obliviona I Skyrima chyba skończę po raz pierwszy Morrowinda.Grafika nawet dobrze sie trzyma jak na 17!!! Lat,świat niezwykle wciąga,ogrom misji gildii i eksplorowania świata. I ta muzyka.
Odpowiedz
Jestem za. Grafika się całkiem ładnie zestarzała, a po reszcie nawet nie widać upływu czasu.
Odpowiedz
← Artykuły

[The Elder Scrolls III: Morrowind] The Elder Scrolls III: Morrowind - solucja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...