Escapa

Kto dłużej się utrzyma w grze "Escapa"?

http://members.iinet.net.au/~pontipak/redsquare.html

To mój rekord. Ale zagrałem tylko kilka razy...

Cytat

You survived 18.796 seconds !



Gdzieś pisali, że podobno amerykańscy piloci myśliwców utrzymują się w tej grze ponad 2 minuty... ale raczej w to wątpię ;p





Odpowiedz
ja wytrzymałem: 11.469. Nawet nawet.
Odpowiedz
Mój rekord to jakieś 18.11 sekundy, ale potrzebowałem kilku prób, żeby przejść barierę 16,5 sekundy. Ciekawe jakie wyniki osiągnęliby Koreańczycy grający w starcrafta.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz

Cytat

You survived 19.49 seconds !


Trochę musiałem popróbować, ale - choć zabrzmi to niedorzecznie - przycina mi
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Rangramil dnia środa, 11 sierpnia 2010, 21:51 napisał

Ciekawe jakie wyniki osiągnęliby Koreańczycy grający w starcrafta.


To zależy ile wytrzymają bez jedzenia, póki nie umrą.





Odpowiedz
To ja też się pochwalę

You survived 19.981 seconds !

Mi też przycina:) wiec musi mieć większe wymagania niż starcraft 2 bo ten chodzi miodnie.

edit

You survived 21.313 seconds !

Teraz się wciągnąłem...
Odpowiedz
Tak do 25 sekund przy odrobinie wprawy da radę, później już raczej wątpię. Choć pierwsze 10 wystarczy siedzieć w lewym górnym rogu.
Odpowiedz
You survived 21.319 seconds !


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Jak już macie się chwalić to wstawiajcie screeny, bo ja też mogę sobie napisać "You survived 32.549 seconds !" i udawać jaki to ja jestem kozacki
Odpowiedz
Toż to zabawa... po co kogoś kłamać...
Odpowiedz

Cytat

You survived 15.215 seconds !

Po wielu próbach. Straszny badziew ta gra
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia czwartek, 12 sierpnia 2010, 20:00 napisał

Jak już macie się chwalić to wstawiajcie screeny, bo ja też mogę sobie napisać "You survived 32.549 seconds !" i udawać jaki to ja jestem kozacki




Teraz już nie zrobię tamtego screena, ale popróbuję znowu.

[Dodano po 11 minutach]

http://www10.speedysh...wnload/asd.jpg
Odpowiedz
Na razie nie udało mi się przekroczyć bariery 16 sekund, ale próbuje dalej
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Escapa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...