Sesja ME - chętni?

Jak w temacie. Miałaby to być sesja forumowa, odbywająca się w bliżej niesprecyzowanej przyszłości, prawdopodobnie w okolicach września/października, jak urlopy się pokończą. Zapewne odbywałaby się w przestrzeni 2 lat pomiędzy ME1 i ME2. Dozwolone byłyby wszystkie rasy poza Zbieraczami, Raknii i Gethami (chociaż kto wie?). Zapewne wcześniej przygotowałbym coś w rodzaju szablonu, na podstawie którego jakoś by się zbalansowało klasy i rasy. Pomysł jest bardzo luźny, na razie szukam ludzi, którzy w ogóle się by zainteresowali. Jeśli tacy się znajdą, dopracuje się szczegóły.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Ja chętnie.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
The Commanding Officer is...aboard. XO Pressly... stands relieved.

Ammon? Kto jeszcze?
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Wrzesień/październik (najbardziej październik by pasował ;d)? Chętnie, akurat będzie więcej czasu.
Odpowiedz
Ja mógłbym i to całkiem chętnie. Jak od września to tem bardziej spoko.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Wyraziłem jakiś czas temu zdanie na temat tej sesji i go nie zmieniłem. Chętny.
Odpowiedz
Ktoś jeszcze chętny?

Skoro już jesteście chciałbym się dowiedzieć, co chielibyście zobaczyć na sesji. Układy Terminusa? Cytadelę? Omegę? Jakiś szczególny zakątek kosmosu? Nie obiecuję, że wejdziecie do Migrującej Floty, ale inaczej będę kombinował jeśli żądacie epickości a inaczej jeśli chcecie zobaczyć jakiś zakątek z perspektywy innej niż Widma.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Powtórzę się, ale - jestem mi to zupełnie obojętne. Co wymyślisz, w to będę grał. Wolę niespodzianki niż jakieś umówione scenariusze.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Zgadzam się z Mattem mi wszystko pasi. Moge rozwalać całe floty ale moge też ratować bezbronne pieski z Omegi.
Odpowiedz
Grałeś w to w ogóle? Kto się przejmuje bezbronnymi pieskami na Omedze? OK, skoro tak, mam już dla Ciebie postać. Anormalny Salarianin, który prowadzi schronisko na Omedze, podoba się? jk
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Uniwersum ME zostało zrobione w na tyle obszerny sposób, byś mógł nas zaskoczyć czyś zaskakującym. Zaiste. Jeśli jednak chodzi o moje preferencje, wolę środowisko zabudowane niż radosne wodospady i zielone dżungle.
Bylebyśmy nie spotkali jakiegoś małomównego Kroganina. Któryś z graczy mógłby zaplątać się wtedy w jeden z tych błędnych dialogów, polegających na natarczywej wymianie imion rozmówców... Shepard. Wrex. Shepard. Wrex. Shep... Cholera.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik eimyr dnia sobota, 7 sierpnia 2010, 19:22 napisał

Grałeś w to w ogóle? Kto się przejmuje bezbronnymi pieskami na Omedze? OK, skoro tak, mam już dla Ciebie postać. Anormalny Salarianin, który prowadzi schronisko na Omedze, podoba się? jk

Spokojnie żartowałem. Nie nie grałem to moja pierwsza sesja. Ja szczerze preferuje zimowe planety. Brnięcie przez śnierzyce to jest to.
Odpowiedz
Miałem na myśli Mass Effecta - grę komputerową. Chodzi mi o pierwszą część, rzecz jasna. Jej znajomość jest, jakby to ładnie powiedzieć, obowiązkowa.

Dobra, skoro nie chcecie ustawianej sesji, nie będzie ustawiana. Drżyjcie. Jakieś sugestie poza tym? Chociażby techniczne?
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik eimyr dnia sobota, 7 sierpnia 2010, 21:27 napisał

Miałem na myśli Mass Effecta - grę komputerową. Chodzi mi o pierwszą część, rzecz jasna. Jej znajomość jest, jakby to ładnie powiedzieć, obowiązkowa.

Dobra, skoro nie chcecie ustawianej sesji, nie będzie ustawiana. Drżyjcie. Jakieś sugestie poza tym? Chociażby techniczne?

A chodzi o gre. Grałem znam świetnie. Więc raczej z tym nie ma problemu.
Odpowiedz
Sugestie techniczne: stwórz jakiś szablon dla postaci, który sobie wypełnimy, żeby każdy miał mniej więcej podobne podstawy techniczne postaci. Reszta niech potoczy się swoją drogą!
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Spoko. Tak właśnie myślałem, żeby dla każdej rasy i klasy zrobić parę wymagań i ograniczeń na kształt nakładek z DD i nanieść to na kartę do WoDa, chociaż bez umiejętności, same atrybuty.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Po to jest wyprzedzenie, żeby potem nie było "a ja nie wiedziałem". I tym bardziej żeby się nie okazało, że akurat nikt nie ma chęci/czasu/whatever.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
← Strefa Sesji

Sesja ME - chętni? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...