[BGII] Problem z instalacją BG2

Dziś miałem ochotę zagrać sobie w BG2 a tu zonk Na samym początku instalacji wyskakuje taki błąd :

W czasie kopiowania plików wystąpił błąd: -117

Składnik:Required_Setup
Grupa plików:
Plik: E:\BALDUR.exe

O co chodzi jeszcze pare miesięcy temu wszystko git działało Do tego mam orginalną wersje gry.
Pomocy (((((((((((((((((((((((((
Uprzejmie prosimy o dane dotyczące konfiguracji piecyka, systemu operacyjnego i takich tam (a i tak wtedy nikt ci nie pomoże, oprócz mantry: zrób reinstalkę :mrgreen: ).
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu............................. spodziewałem się, że to powiesz Może zrobie za jakiś czas Narazie obejdę się bez BG2
Też tak miałem (i też się zdziwiłem, bo wcześniej tego nie było), ale za drugim razem wszystko poszło juz ok. I jeszcze spróbuj na innej partycji zainstalować. W wielu przypadkach pomaga . Powodzenia.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
No i lipnie bo na innej partycji to samo Trudno obejdzie się bez BG2
A mi to wyglada na uszkodzoną płytkę. Zdarza sie czasami tak, że żywotność i jakość płytek sprawia, że po paru latach pojawiają sie na nich błędy. Ja tak miałem z drugim cd od BG. Płytak nie porysowana, śliczna ale się nie chciał zainstalować. Spróbuj odczytać w CDRW albo DVD. One mają lepszą korekcje błędów, może pomoże.



Jesteśmy u władzy i zaprowadzimy tu prawdziwe krasnoludzkie porządki! Na początek kufelek i 5 orków dla każdego!
Hmmmm..................... może masz racje bo kumplowi działało wszystko git, a on mam DVD jeśli o to ci chodzi

--------------------------------------------------

Cholera, za nie długo wyjdzie BG2 i dodatek za 20 zł. i zastanawiam się czy kupić........ Wkurzyłbym się gdyby i to nie zadziałało 003.gif

Czy wspomniałem, że podobna rzecz dzieje się z BG1
Nie wspominałeś i to troszeczkę komplikuję sprawę . Próbowałeś odczytać w innym napedzie, tak jak Ci radził Ekhtelion? Jeśli tak, to cóż, przykro mi, ale najwyraźniej Twój kopmuter tej gry nie "trawi", tak jak mój wielu innych. Eeeech, te blaszaki .

Ale 20 zł to chyba nie jest jakis super majątek i na Baldura II (zwłaszcza) wydać się jak najbardziej opłaca. Nawet jesliby Ci się nie zainstalowała, to prędzej czy później zmienisz pecetka, a Baldur nigdy nie umrze .

Ps. Wiem, że nie mogłes edytować posta, bo nikt by nie zauważył, że cos nowego napisałeś, więc ja to teraz zrobiłem i połączyłem go z poprzednim. Mam nadzieje, że się nie gniewasz .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS

Cytat

Nie wspominałeś i to troszeczkę komplikuję sprawę icon_neutral.gif. Próbowałeś odczytać w innym napedzie, tak jak Ci radził Ekhtelion? Jeśli tak, to cóż, przykro mi, ale najwyraźniej Twój kopmuter tej gry nie "trawi", tak jak mój wielu innych. Eeeech, te blaszaki icon_confused.gif.


Właśnie mówiłem, że koledze pożyczyłem(on mam DVD, a ja nie) i mu się wszystko ładnie instaluje

Cytat

Ale 20 zł to chyba nie jest jakis super majątek i na Baldura II (zwłaszcza) wydać się jak najbardziej opłaca. Nawet jesliby Ci się nie zainstalowała, to prędzej czy później zmienisz pecetka, a Baldur nigdy nie umrze icon_biggrin.gif.


Niby to nie jest majątek, ale po co mi 2 baldury :?: A następnego PC kupię sobie dopiero jak już będzę pracował (czyli za pare lat )Ale co racja to racja Balur nigdy nie umrze i Black Isle także !!!!!

Cytat

Ps. Wiem, że nie mogłes edytować posta, bo nikt by nie zauważył, że cos nowego napisałeś, więc ja to teraz zrobiłem i połączyłem go z poprzednim. Mam nadzieje, że się nie gniewasz icon_wink.gif.


Jak najbardziej się nie gniwam Właśnie mi o to chodziło, żeby ktoś zauważył ;p

PS.Za jakiś czas napisze co wyjdzie z dalszymi próbami (Ach.... jak ja kocham mojego blaszaka i mój kochany win XP Proffesional )
Panie i panowie nastał wreszcie wielki dzień ! Mianowicie za ciężko zarobione i gromadzone przez długi czas pieniądze zakupiłem wymarzony napęd DVD. Nie zapominając o waszych mądrych radach postanowiłem ponownie spróbować zainstalować te cholerstwo zwane BG2.. Co się okazało ? Instalacja przeszła pomyślnie bez żadnych błędów, a gra śmiga aż miło Stokrotnie dziękuje wam jeszcze raz Swoją drogą temat do zamknięcia. Jeżeli wyskakuje wam takowy błąd na początku instalacji (1% bodajże) to jedyną radą jest ponowny zakup Baldura bądź zakupienie napędu DVD. Przyczyną jest nadmiernie zdezelowana płytka. No i wsio do powiedzenia w tym temacie..

No to zamykamy.
← Baldur's Gate
Wczytywanie...