Słownik forumowy

Jak widzę słownik chyba powinno się anwet do sygnatur wprowadzić... Bo np. pan Donova zrozumiał moją sugestię co do postów po czym w sigu oczywiście strzelił krowę, że aż miło...
Odpowiedz
Pomysł fajny, z tym, że np. mi - szczerze się przyznam - nigdy się nie chce sprawdzać... Z drugiej strony nie mam większych problemów z pisownią... Może by się dało tak zrobić, żeby sprawdzało na bieżąco - jak np. w Wordzie?...


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz

Użytkownik Verthogh dnia Feb 11 2007, 07:20 PM napisał

Może by się dało tak zrobić, żeby sprawdzało na bieżąco - jak np. w Wordzie?...

[post="54320"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Dwa słowa FIREFOX 2
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz

Cytat

Pomysł fajny, z tym, że np. mi - szczerze się przyznam - nigdy się nie chce sprawdzać... Z drugiej strony nie mam większych problemów z pisownią... Może by się dało tak zrobić, żeby sprawdzało na bieżąco - jak np. w Wordzie?...


Nie nooo po coooo? Niedługo zamierzamy zaimplementować na forum wirtualnego użytkownika. Będzie sam pisał posty, sprawdzal je i odrazu wywalał, po czym będzie się banował i zakładał nowe konto by kłócić się z wirtualnym moderatorem. Normalnie sielanka się zapowiada...
Odpowiedz

Użytkownik Deunan dnia Feb 11 2007, 06:32 PM napisał

Dwa słowa FIREFOX 2

[post="54322"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Oj wątpię, czy tymi dwoma słowami zmusisz chociaż kilka osób do odejścia od Jedynej Słusznej Przeglądarki


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Moim zdaniem jedyna słuszna przeglądarka to FF
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz

Cytat

Oj wątpię, czy tymi dwoma słowami zmusisz chociaż kilka osób do odejścia od Jedynej Słusznej Przeglądarki tongue.gif


Cytat

Moim zdaniem jedyna słuszna przeglądarka to FF


Temat o przeglądarkach --> http://forum.gexe.pl/Przegladarka-t460.html
Temat o słowniku --> http://forum.gexe.pl/index.php?showtopi...=20&#entry55856

Jeszcze jakieś pytania kiciusie ? Czy widzicie namacalną różnicę ?
Odpowiedz
Destroy this post

Tokar loooz, mały offtop się zrodził.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Ale mi chodziło o to, że i tak większość osób będzie korzystała z IE (albo ze wcześniejszych wersji FF) i możnaby było w słowniku wprowadzić taką opcję jak w Wordzie, żeby sprawdzało na bieżąco, bo wiele osób tak czy siak nie zmieni (bądź zaktualizuje) swojej przeglądarki.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Ja mam Firefox'a 2.0.ileśtam i mam automatyczne sprawdzanie pisaowni, właśnie tak, jak w Wordzie
0 problemów , jak palnę gafę, mam podkreślony błąd i moge go poprawić
Looozz
Firefox rlz !!

Odpowiedz

Użytkownik Avalanger dnia nie, 24 cze 2007 - 14:17 napisał

Ja mam Firefox'a 2.0.ileśtam        i mam automatyczne sprawdzanie pisaowni, właśnie tak, jak w Wordzie
0 problemów , jak palnę gafę, mam podkreślony błąd i moge go poprawić
Looozz
Firefox rlz !!   

[post="70993"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Cytat

www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Mam takie małe pytanie: czy Jaśnie Panowie Admini mogą mi powiedzieć, skad ściagnęli ten słownik i czy można go zainstalować na forach typu phpBB?

O Elbereth! Gilthoniel!
We still remember, we who dwell
In this far land beneath the trees,
Thy starlight on the Western Seas.
Odpowiedz

Cytat

Ja mam Firefox'a  2.0.ileśtam       i mam automatyczne sprawdzanie pisaowni, właśnie tak, jak w Wordzie 
0 problemów , jak palnę gafę, mam podkreślony błąd i moge go poprawić   

Ja też (od niedawna) . Tylko ja mam zawsze pod wszystko podkreślone .
Odpowiedz
← Game Exe

Słownik forumowy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...