Błędy

A i jeszcze jedno Nazin. Co zrobic, żeby wyskakiwał normalny znak zapytania? Raz się rozbi zwykły, a raz ta durna emotikonka. Może niech 2 po sobe będą emotikonką.

Ps. O w tym sie zrobił zwykły .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
I jeszcze dlaczego jak nacisnę e-mail, to przeskakuje do jakiegoś dziwnego panelu pisania wiadomści , a nie do Outlocka, jak było wcześniej. A co jak ja chcę zobaczyć czujś e-mail. Nie ma takiej możliwości?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
No a tu taka ciekawostka przyrodnicza....eee... moderatorska... Jeżeli się skasuje posta to licznik pozostaje bez zmian - nie maleje.

ps.Nie da się wyłączyć licznika postów tak jak w Królestwie?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Nie wiem czy ktoś już to zauwayl , ale chcialem powiedzieć , że w ankietach jest błąd . Wytlumacze na przykladzie . Jest pytanie : czy lubisz lody ? Opcje : tak , nie , nie mam zdania . Tak - 2 głosy , nie - 1 głos , nie mam zdania - 1 głos . Skala procentowa : tak - 100% , nie - 50% , nie mam zdania - 50%
Odpowiedz
to raczej nie jest blad ale nie wiem gdzie to napisac Od czego zalezy to po lewej pod moim avkiem co aktualnie nazywa sie LORD paladyn (czy ja naprawde wygladam na faceta? ) Jednak wolalabym to zmienic w jakis sposob
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
To nie błąd , dla wszystkich są te same rangi Tylko część userów dostąpiła zaszczytu tytułu honorowego (np. tak jak u mnie - Król Drobiu) . Jeśli Ci się nie podoba obecna ranga to poproś zespół Adminów - Oni to MOŻE zmienią
Odpowiedz
A nie lepiej zrobić, aby rangi były odpowiednio do klanów? Czyli np. Legion Nieumarłych będzie miał swoje rangi, itp...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
tez tak mysle....bo mi i Medivhowi raczej nie pasuje obecne rangi...dlatego tez uwazam ze kazdy klan powinien miec swoje rangi a te obecne rangi moga miec osoby nie przyjete do jakis kalnow.....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Macie racje. Ja na razie jestem tylko giermnkiem, ale bym sie niezle wkurzyl jakbym zobaczyl pod soba tytul zlodziej albo bandyta. Jednak rangi forum powinny zostac rangami forum, a stopnie w klanach stopniami w klanach
Odpowiedz
No to może przynajmniej jakieś info co ile zmieniają się rangi. Muszę wiedzieć ile mam zaspamować żeby zmieniła mi się ranga


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
A ja proponuję usunąć licznik w offtopicu... Bo jakby nie patrzeć, tam jest natrzaskane full postów... Więc aby ludzie, którym zależy na liczniku i randze, pisali gdzieś indziej ^_^
Albo wyłączyć licznik całkowicie - po co rangi? ^_^"

EDIT
Ehh, to jest offtop
Prosze przeniesc do propozycji
Odpowiedz
Czyzby to juz nie jest tak ze rangi sa nadawane niezaleznie od ilosci postów? Przynajmniej w krolestwie tak bylo i nikt sie nie skarzyl. A licznikow postow nie ma po co kasowac jak dla mnie - nieszkodliwa sprawa
Odpowiedz
To nie błąd tylko pytanie. Co się tworzy w tym dziale?:

B M&M , Miasto-Sesja , KFF


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Dungeons & Dragons - czy to jakiś nowy dział ?

Te literki pod plikami w galeri mogłyby być ciemniejsze (bardziej widoczne ).

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Jeszcze jeden dość upierdliwy i niewyjaśniony dla mnie błąd. Niby mam dotęp do moderowania wszystkich cRPG, ale jak np. wszedłem w temat o najwajnieszych misjach w Gothic'u II i (chciałem go połączyć z drugim takim samym, bo niektórzy piszą niepotrzebnie w obydwu to samo ), to nie miałem w ogóle mozliwości moderpowania, a jak wszedłemw ten drugi, to mogłem tylko zablokować .

I jeszcze przypominam o tych procentach w ankietach, na które ktoś już zwrócił uwagę, ale została ona zignorowana.

Ps. Galeria będzie automatyczna, czy mamy Ci Nazin przesyłać screenki ?

Ps 2. Lista użytkowników szwankuje. Nie tam tam np. Medivha, Ola czy mnie .

To by było tyle na dzisiaj .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Z moderowaniem spróbuj teraz.

Co do ankiety to musze jeszcze pomyśleć, ale wzięło się to najprawdopodobnije z tąd że w czasie konwersji "zagubiły" się osoby które głosowały i jak ktoś kliknął jeszcze raz żeby zagłosować to wychodzi ponad normę.

Galeria oczywiście automatyczna :]

Co do listy użtkowników poprawiłem (Mój błąd, miałem zaznaczone żeby nie pokazywać grupy cRPG Team na liście użytkowników, a w związku z tym nie pokazywało i grupy i osób które w tej grupie się znajdują )
Odpowiedz
← Game Exe

Błędy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...