Rozruszajmy forum

Witam jak zauważyłem mało trochę tematów jest , mało osób tutaj zagląda , udziela się itp A takie pięknie forum się marnuje Chciałbym żeby to forum tętniło życiem jak MPC Forum xD Nie wiem czy to możliwe aż tak ale żebyśmy mieli dużo aktywnych użytkowników którzy by się udzielali itp. Ja staram się co robię mam opis tego forum na GG , wysyłam friends , będę też je reklamował pomyślałem też nad płatną reklamą która przyniosła by temu forum na pewno więcej ludzi Tylko nie wiem ile około kosztują takie dobre reklamy Starajcie się też reklamować to forum razem naprawdę możemy stworzyć z tego forum pełne życia społeczeństwo co o tym sądzicie ??

EDIT - Jeśli reklama okazała by się tania mógłbym ja ją zakupić Jeszcze dziś poszukam w internecie po ile są takie reklamy


http://krwawygrabacz.pl.tl/ <<< Oficjalny Polski serwis o brutalnym duchu nazywanym
" Krwawym Grabaczem " Wejdź na stronę przeczytaj o nim i zaglądaj regularnie by
dowiadywać się aktualnych informacji z Świata związanych z Krwawym Grabaczem
Odpowiedz
Reklama jest tania albo skuteczna. Poza tym, jak zapewne sam widzisz, użytkowników nam nie brakuje, brakuje nam aktywnych użytkowników. Problem w tym, że nikomu nie chce się zakładać dyskusji. Teraz forum działa głównie jako forum narzędziowe dla Fae, a prócz tego jako helpdesk dla różnych gier. Nie mówię, że to źle, ale brakuje nam po prostu gadki.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Ja reklamuje forum w szkole jak narazie z marnym skutkiem.
W domu, w szkole czy na dworze o gameexe zapomnieć nikt nie może.
Odpowiedz
Reklamą nie musicie się kłopotać, mamy już od tego wprawnego marketingowca Bardziej, jak pisał eimyr, potrzeba nam aktywnych użytkowników, a widzę, że macie energię i chęć do działania, dlatego nie krępujcie się, macie moje błogosławieństwo w zakładaniu nowych tematów i postów, ku uciesze znudzonych modów
Odpowiedz
A kto jest tym wprawnym marketingowcem? Przydałoby się znać swoich.
Odpowiedz
Przydałoby się zajrzeć na stronę do redakcji
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia sobota, 3 lipca 2010, 11:19 napisał

Reklamą nie musicie się kłopotać, mamy już od tego wprawnego marketingowca Bardziej, jak pisał eimyr, potrzeba nam aktywnych użytkowników, a widzę, że macie energię i chęć do działania, dlatego nie krępujcie się, macie moje błogosławieństwo w zakładaniu nowych tematów i postów, ku uciesze znudzonych modów

Och dziękujemy za błogosławieństwo o pani. Ulu-Mulu bierzemy się do roboty!

[Dodano po 23 godzinach]

Skarżycie się na brak dyskusji. Ja założyłem cztery temat w których można podyskutować i tłumów tam nie ma.
Odpowiedz
Nie narzekamy na brak tematów. Narzekamy na brak chętnych. To troszkę różnica.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Dlaczego? Ten temat może się jeszcze przydać. :>
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
To się go przeniesie Nic konstruktywnego odnośnie rozwiązań się nie pojawiło tu i się na to nie zanosi.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Może tak jak w przypadku liczenia użytkowinków roześlemy e-maile zachęcające do częstego wchodzenia i wypowiedania się na forum. Jakieś hasła wierszyki nie wiem.
PS: Ja tylko podaje sugestie.
Odpowiedz

Cytat

a poza tym spam niekiedy jest ciekawy i może zainteresować.


Ten od nigeryjskich prawników czy o pompce powiększającej przyrodzenie?
Odpowiedz
Chcesz dowiedzieć się, który spam jest ciekawy? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Nigeryjscy-prawnicy-i-pompka-do-...-Remover v0.04 BETA, już dziś, dla Ciebie, zupełnie za darmo! Wystarczy, że przelejesz dobrowolną, dowolną kwotę w wysokości 9,99 (euro) na konto ...
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia czwartek, 29 lipca 2010, 12:32 napisał

Ten od nigeryjskich prawników czy o pompce powiększającej przyrodzenie?


Czy wy na prawdę porównujecie list przypominający o naszym forum do pompki? Jeżeli e-mail będzie odpowiednio zatytułowany, to nie sądzę, by od razu go usunięto.
Poza tym jeszcze nigdy nie dostałem spamu dotyczącego sfery seksualnej, prócz ofert pracy w barze ze striptizem, ale to było po angielsku, a mało kto czyta e-maile właśnie w tym języku, jeżeli kierowane są do skrzynki śmieci.
Nie rozumiem waszego oporu (tak wnioskuję z tych rozmówek) dotyczącego wysłania takiej przypominajki.
Odpowiedz
Może sobie być, ale będzie dla samego bycia. Już tera mamy opcje spamowania przez dzienne zbiory tematów w ramach Mojego GE, więc to niewielka różnica.
Odpowiedz
← Game Exe

Rozruszajmy forum - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...