Gdybym był władcą galaktycznego imperium to bym...

Gdybym był władcą galaktycznego to bym...

Rządziłbym mądrze i sprawiedliwie. (10 głosów [38.46%])
Dbałbym tylko o siebie. (0 głosów [0%])
Miałbym kilkanaście żon i wykorzystywał swój status aby je zdradzać. (4 głosy [15.38%])
Knuł intrygi i spiski przeciwko swym wrogom. (1 głos [3.85%])
Prowadził ciągłe wojny. (0 głosów [0%])
Rozwijał gospodarke i finanse. (3 głosy [11.54%])
Obłożył ludzi ogromnymi podatkami. (0 głosów [0%])
Miałbym władze gdzieś. (0 głosów [0%])
Oddałbym władze członkowi rodziny. (1 głos [3.85%])
Robiłbym zupełnie coś innego. (7 głosów [26.92%])
Wyobrażcie sobie że jesteście władcami galaktyktycznego imperium. I teraz pytanie: Co byście zrobili z władzą?
Ja bym rządził mądrze i sprawiedliwie.
A co wy byście zrobili z władzą?
Odpowiedz
Rozwijał gospodarke i finanse.

To to samo co mądre zarządzanie imperium, a sprawiedliwym nie da się być zawsze

Odpowiedz
Wiem, że temat troche głupi ale ma on posłużyć badaniu waszej psychiki wystawionej na władze.
Odpowiedz
Brakuje mi tu opcji: oddałbym władzę bratu, a sam opierniczałbym się cały dzień, wykorzystując zaplecze rozrywkowe pałacu.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Prosze dwie nowe opcje dla wybrednych.
Odpowiedz
Ja także rządziłbym dobrze i sprawiedliwie, ale gdyby ktoś się mi sprzeciwił i nie miał racji to minimum wygnanie z państwa i kop w tyłek na pożegnanie
Odpowiedz
Żelazną ręką utrzymywałbym porządek, bezlitośnie tłamsił występujących przeciwko mnie, szefem mojego wywiadu byłby ktoś pokroju Dijkstry z 'Wiedźmina'. Poza tym pewnie miałbym mnóstwo kobiet i oddawał się ciekawym formom samodoskonalenia się, na przykład uczył gry na harfie, latania myśliwcem albo przygotowywania przystawek z owoców morza.
Odpowiedz
Oddałbym władzę jakiemuś młodzikowi i został szarą eminencją.
Odpowiedz
Właściwie, to powinna być ankieta wielokrotnego wyboru. Zaznaczyłem ostatnią możliwość - ponieważ, starałbym się rozwijać gospodarkę i finanse, prowadził częste wojny, no i to co najlepsze, knuł intrygi i spiski Do tego obowiązkowo: Gwardia fanatycznie oddanych przybocznych, gotowych palić, grabić i mordować w słusznej sprawie(znaczy się na moje jedno słowo ), Dwie ręce, szef wywiadu pokroju Wiedźmińskiego Dijkstry, i strateg pokroju Dragon Age'owego Loghaina Do tego zniósłbym zakaz niewolnictwa.
Odpowiedz
Oczywiście rządziłbym mądrze i sprawiedliwie ale wątpie czy to by mi się udało.Moją prawą reką byłaby Maiev Shadowsong . Jako stratega oczywiście wybrałbym Loghaine z DA:O a ekipe wypadową prowadziłby Garrus Vakarian z seri ME .Cóż byłby ze mnie za władca gdybym nie miał przybocznej gwardii.Wiem jakie osoby wybrałbym z gexe, ale to już będzie moja tajemnica .

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
A ja, ponieważ jestem z natury podejrzliwy to bym cały czas podejżewał, gdzieś zdradę i knuł spiski przeciwko wrogom.
Odpowiedz
Ja siebie widzę tak : Przeprowadzałbym inspekcje w jednostkach wojskowych i wyżywałbym się po kapralsku (mi przysługuje...), ale na oficerach. Każdy zflaczały opas, każdy napuszony cwaniak, każdy wojownik kancelaryjny, zupak czy inny markierant usłyszałby co się należy : "Jak pan wyglądasz!!! Popraw pan ten mundur!!! Buty wypastuj!!! Pas dociąg!!! Uginanie przedramion w pozycji leżąc : ĆWICZ!!! itd..." Rządzenie zostawiłbym ministrom, sam bym ich tylko rozliczał (na swój sposób).

I chyba nie ma wątpliwości co ze mnie za jeden...
Odpowiedz
Miałbym kilkanaście żon i wykorzystywał swój status aby je zdradzać.
No tylko 1 głos można oddać to co...
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Połącz się z bladym, stworzycie razem antypolitykierską dyktaturę haremową
Odpowiedz
A ja W Warhammera.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
A ja w EVE. Och, ilużbym miał górników w swojej flocie!

9. Taki jest limit. Ale wytrenowalibyśmy więcej sztygarów.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz

Cytat

9. Taki jest limit. Ale wytrenowalibyśmy więcej sztygarów.


O co chodzi?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
http://www.urbandicti...t%20Spaceships

Definicja 2. Ach, EVE.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
← Karczma

Gdybym był władcą galaktycznego imperium to bym... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...