[Drakensang] Umiejętości

Po wykupieniu u nauczyciela umiejętności nie wiem jak je rozwijać, np. po wykupieniu umiejętności otwierania zamków mam z tego 0 punktów. Jak rozwijać umiejętności by mieć je na poziomie większym niż 0?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ewa dnia niedziela, 25 lipca 2010, 17:31 napisał

Po wykupieniu u nauczyciela umiejętności nie wiem jak je rozwijać, np. po wykupieniu umiejętności otwierania zamków mam z tego 0 punktów. Jak rozwijać umiejętności by mieć je na poziomie większym niż 0?

Gdy zdobędziesz następny lvl klikasz taki duży, biały plus w czerwonym kółku. I wtedy przy umiejętności otwierania zamków klikasz strzałke do góry jeśli chcesz zwiększyć umiejętność. Na każdym Levelu można rozwinąć ją tylko do określonego poziomu. Wtedy będzie pisało max i nie możesz dalej jej rozwijać. Dopiero na następnym levelu będziesz mogła dalej ją rozwijać. Oczywiście koszt zwiększenia umiejętności liczy się w zdobytych PD.
Mam nadzieję że pomogłem.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ewa dnia niedziela, 25 lipca 2010, 17:31 napisał

Po wykupieniu u nauczyciela umiejętności nie wiem jak je rozwijać, np. po wykupieniu umiejętności otwierania zamków mam z tego 0 punktów. Jak rozwijać umiejętności by mieć je na poziomie większym niż 0?

normalnie dodawaj z PD (punkty doswadczenia)
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Umiejętości - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...