[RoM] Czy runes of magic jest darmowy?

Żeby nie owijać w bawełne. Czy runes of magic jest darmowy?
Odpowiedz
http://runesofmagic-o...ykul.php?id=54

Cytat

Czy Runes Of Magic jest grą darmową?

Tak i taką ma pozostać. Gra zarabia na siebie ze sprzedaży diamentów, za które można kupować specjalne przedmioty dostępne w Item Shopie (np. dożywotnie mounty, ozdobne stroje, mikstury na więcej punktów talentu, doświadczenia itp).
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Dzięki za odpowiedź. Temat do zamknięcia.
Odpowiedz
Miałabym pewne małe "ale" odnośnie stwierdzenia, że gra jest darmowa.
Owszem - nikt nie nakazuje inwestowania w nią realnych pieniędzy, nie ma abonamentu, można kupić diamenty na aukcji w grze, ale... jeśli ktoś chce szybko wykoksić postać, wymaga to zakupu rzeczy z IS. A rzeczy z IS kosztują.
Odpowiedz
E.M. - w takim razie nie ma już darmowych gier.

Dla mnie gry się dzielą na F2P (Free to play), P2W (Pay to win) i P2P (Pay to Play). Dopóki gra jest F2P, a w środku istnieją jakieś płatności, nawet przyspieszające levelowanie, ale nie dające jakiś REALNYCH przewag nad postaciami na tym samym LVL choćby, to jest ok.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
ja nie polecam Runes of Magic,w kółko to samo i to samo...to się nudne i żenujące robi
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Czy runes of magic jest darmowy? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...