[TESIII] Morrowind i zła strona mocy

Mam pytanie:
Czy istnieje taki mod który sprawia że można stanąć po stronie Dargoth Ura? (tego głównego bossa bo nie pamiętam dokładnie jego imienia.) Chodzi o coś w rodzaju modu nowy Brzask do Obliwiona czy coś podobnego...
Pomóżcie!
Hmmm. Ja nie widziałem żadnego takiego moda, a polskich modów znam dużo. Oczywiście mogę się mylić.
Ja również nie znam i przypuszczam, że wątpię. Nawet gdyby takowy istniał, to po dokonaniu tego wyboru zapewne obejrzałbyś planszę "koniec gry", albo - jak w wypadku zabicia jakiejś bardzo istotnej fabularnie osoby, jak choćby Vivek - "twoje działania doprowadziły do triumfu zła. Wczytaj grę lub podążaj dalej światem pełnym mroku i koszmaru" (nie pamiętam, jak dokładnie idzie ten komunikat, ale jakoś w ten sposób).
Pisało tak: "Wraz ze śmiercią tej postaci nić przepowiedni została przerwana. Teraz możesz wczytać poprzedni stan gry albo pozostawić ten pozbawiony nadziei świat, który jest twoim dziełem". Może są jakieś takie mody, ale po angielsku bo po polsku na 90% nie ma. Albo najlepiej sam taki zrób .
← The Elder Scrolls
Wczytywanie...