[GI] Magiczna Zbroja i Uriziel !

Witam mam problem mam 5 rozdział co mam zrobić dalej ! szukałem magicznej zbroi albo uriziela w zatopionej starej wieży Xardasa ;/ poszedłem tam i zanurzyłem się pod wodą i trafiłem gdzieś do sali z szkieletami , magiem szkieletów i zombie i tak po zabiciu ich do komnaty po prawej stronie wszedłem i obszukałem skrzynie nie było ani magicznej zbroi ani uriziela tylko jakieś śmieci a w komnacie po lewej stronie chce otworzyć skrzynie wytrychami i się nie da bo jak zaczynam od lewej to wytrych pęka a potem jak od prawej to też pęka to nie da się tamtych skrzyń otworzyć ;/ to skąd mam wziąść magiczną zbroję i uriziel ? -,-


http://krwawygrabacz.pl.tl/ <<< Oficjalny Polski serwis o brutalnym duchu nazywanym
" Krwawym Grabaczem " Wejdź na stronę przeczytaj o nim i zaglądaj regularnie by
dowiadywać się aktualnych informacji z Świata związanych z Krwawym Grabaczem
Powinieneś umieścić temat w Gothic problemy. Ale dobrze jeż. hmmmmmmmm A byłeś u Ur-shaka-Tego orka w zawalonej twierdzy? Jak nie to do niego idź on da ci misje na "Ulu-Mulu" Dalej to się dowiesz nie będze bardziej spojlerował.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik morton24 dnia wtorek, 6 lipca 2010, 17:43 napisał

Powinieneś umieścić temat w Gothic problemy. Ale dobrze jeż. hmmmmmmmm A byłeś u Ur-shaka-Tego orka w zawalonej twierdzy?


Tak już dawno


http://krwawygrabacz.pl.tl/ <<< Oficjalny Polski serwis o brutalnym duchu nazywanym
" Krwawym Grabaczem " Wejdź na stronę przeczytaj o nim i zaglądaj regularnie by
dowiadywać się aktualnych informacji z Świata związanych z Krwawym Grabaczem

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ulu-Mulu dnia wtorek, 6 lipca 2010, 17:50 napisał

Tak już dawno

A odbijałeś nową kopalnie i zdobyłeś ulu-mulu?

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik morton24 dnia wtorek, 6 lipca 2010, 17:53 napisał

A odbijałeś nową kopalnie i zdobyłeś ulu-mulu?


Tak odbiłem już kopalnię i mam UluMulu oraz posążek byłem w Świątyni Śniącego ubiłem 1 lub 2 szamanów tych martwych i się wróciłem bo zanim pójdę już całkiem do Śniącego muszę zdobyć magiczną zbroję i uriziel ale skąd ?!!!!!!!!!!!


http://krwawygrabacz.pl.tl/ <<< Oficjalny Polski serwis o brutalnym duchu nazywanym
" Krwawym Grabaczem " Wejdź na stronę przeczytaj o nim i zaglądaj regularnie by
dowiadywać się aktualnych informacji z Świata związanych z Krwawym Grabaczem
Uriziel masz dalej w świątyni na takiej wyspie otoczonej lawą tam jest pułapka z kolcami w za pułapką szaman. Pokonujesz go i masz Uriziel. Zanosisz go do Xardasa i dopiero WTEDY idziesz po magiczną zbroje do zatopionej wieży.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik morton24 dnia wtorek, 6 lipca 2010, 17:58 napisał

Uriziel masz dalej w świątyni na takiej wyspie otoczonej lawą tam jest pułapka z kolcami w za pułapką szaman. Pokonujesz go i masz Uriziel. Zanosisz go do Xardasa i dopiero WTEDY idziesz po magiczną zbroje do zatopionej wieży.



Dzięki A napiszesz mi jeszcze jak mam dojść do Uriziela bo tam w tej świątyni jest pełno dróg i wgl ;/


http://krwawygrabacz.pl.tl/ <<< Oficjalny Polski serwis o brutalnym duchu nazywanym
" Krwawym Grabaczem " Wejdź na stronę przeczytaj o nim i zaglądaj regularnie by
dowiadywać się aktualnych informacji z Świata związanych z Krwawym Grabaczem

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ulu-Mulu dnia wtorek, 6 lipca 2010, 18:00 napisał

Dzięki A napiszesz mi jeszcze jak mam dojść do Uriziela bo tam w tej świątyni jest pełno dróg i wgl ;/

Spróbuje chociaż w gothica nie grałem od 1,5 roku. Drogi masz dwie: albo przez gniazda pełzaczy (nie polecam ciemno jak nie wiem gdzie i jak taki pełzacz wejdzie ci w d*pe to brrrrr strach pomyśleć albo droga główna.
Musisz po prostu wchodzić do każdego pomieszczenia i troche pogłówkować.
Gdy dojdziesz do pomieszczenia gdzie będzie rzeka lawy i wysepka a na nią nie będzie prowadził żaden most. Nie próbuj skakać na wysepke!
Nawet z akrobatyką to samobójstwo ale jak chcesz. Do rzeczy z tej ogromnej jaskini będzie kilka mniejszych jaskiń. Wchodź do każdej po kolei (uwaga demony) po ich pozbyciu się użyj przełączników i wysunie się most. nie wchodź głównym wejściem (kolce zabiją cię nawet jak wskoczysz) tylko skorzystaj z dziury w ścianie i wejdź tam. Pokonaj szamana. Weź Uriziel i wyjdź także przez ściane. Teraz wracaj do Xardasa i dalej wiesz co robić.
Jakby to nie starczyło to wyszukaj solucji w google. Dziękuje za uwage i mam nadzieje że pomogłem.

[Dodano po 24 dniach]

Problem rozwiązany temat do zamknięcia.
← Gothic
Wczytywanie...