[NWN:HotU] Sojusz z Valsharessą

Cześć bo przed oblężeniem Wyrocznia zaprowadza cię do twojego pokoju żeby odpocząć i wtedy Valssaresa (Valsharessa - Rincewind ) proponuje ci sojusz czy wpłynie to na przebiek bitwy? czy zmieni się fabuła gry? co się stanie jak wiecie to plis o pomoc
Zmieni to przebieg bitwy, ale fabuły nie zmieni, bo i tak dostaniesz się do 3 rozdziału. Wszystko zależy od Twojej moralności, ja jednak nigdy nie pomagałem Valsharessie. Najlepiej zrób sobie save'a, spróbuj tym sposobem i sam się przekonasz .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
a jak zmieni to przebieg bitwy???????
podczas oblezenia niszczysz brame aby otworzyc droge wojskom valsharessy a pozniej masz zabic wyrocznie :] potem po rozmowie z "cesarzowa" zagada cie mefistoteles i bedziesz musial ja zabic :]
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
wiecie ze mozna skonczyc gre w drugim rozdziale?! :shock:
S
P
O
I
L
E
R
Wtedy jak sie zabija tego glownego mozga to on nas wysyla do takiego lasu i wita nas kobieta, mozna jej uwiezyc albo nie a jak sie uwiezy tyo ona mowi ze to wsszystko byl sen i zyja dlugo i szczesliwie
To pay the price of being hell bound...
Hmm pomagasnie valsharessie ma 1 plus dostaje ise owiele iwecej doświadczenia ale niestety traci sie pomocników bo staja oni po stronie dobra i tak valen oraz mroczna drowka zginęli z mojej ręki oczywiście potem to wczytałem bo było zbyt nieopłacalne
dzięki już wiem można zamknąć ten temat
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...