[GII] Dziwny Mieszek

Za latarnią Jacka trochę dalej przy klifie możemy zobaczyć kilka kałuż krwi. W jednej z nich możemy zobaczyć ogromny mieszek z kasą ale kasy jest tam 10 Na początku myślałem że to butelka, ale to był jakiśbyczy mieszek.

Czy znaleźliście go też?
Odpowiedz
No ja też go znalazłem, jest chyba kilka takich dziwnych mieszków :PP
Odpowiedz
ja tez go miałem to ten za którym ciut wyżej jest cieniostwór w jaskini wiem
Odpowiedz

Użytkownik Pavel dnia Sep 11 2004, 04:40 PM napisał

No ja też go znalazłem, jest chyba kilka takich dziwnych mieszków :PP

chyba w takim razie gdzie jeszcze można je znaleźć?
Odpowiedz
ja sądzę ze w gd , jeden taki jest tam na 100% bo go miałem ale kiedy ? nie wiem
Odpowiedz
A ja go sobie NIE przypominam Muszę popatrzeć...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Taa ja też go znalazłem ale to nic szczególnego , tam chyba jeszcze strzały były czy coś , ale takich mieszków można troche poznajdywać z tym że z większą zawartością np. taki jedej w górniczej koloni przy placu wymiany na kłodce zawierający około 2000 sztuk złota (ale i tak oddałem:P)
Odpowiedz
tez go znalazłem ale co z tego czy jest jakis sekret z nim związany
Odpowiedz
ja znalazlem taki bbbbbyyyccczzzzyyyyy mieszek i mialem w nim 50 tysiecy i niewiem czy to bug czy tak mam byc
Odpowiedz
Napewno? Nie sciemnasz? Jakoś dziwnie to brzmi...50 tyś? Jakoś w to nie wierzę.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
50 sztuk złota - tak , 50 tys. nie ... Takich bugów NIE ma . Twórcy popełnili różne błedy , ale o takim pierwszy raz słyszę i wiary nie dam . Niestety , Valen , mylisz się .
Odpowiedz
może źle policzylem zera niepamietam : :

Eeeee.... 5 zer, a 1 to chyba różnica nie do pomylenia.... - Medivh
Odpowiedz
Eee... ściemniasz, 50.000 to z deczka dużo ... Ja kiedyś otwarłem jakiś mieszek i bezimieny sie zawiesił i cały czas go otwierał. Kase miałem owszem, ale niedało się przestać, wieć reset ...
Odpowiedz
Ja go miałem ale tam było 15 sztuk złota , a nie 10! Dalej był cienoostwór i parenaście trupów! Fajnie wymyślone!
Odpowiedz
Takich mieszków jest bardzo duzo... wystarczy dobrze poszukać a znajdziecie. Kilka jest na dachach w mieście głównym i są tam też jakieś mikstóry (niepamiętam co dokładnie bo go GII zaglądałem przed rokiem )
Odpowiedz
Ten dziwny mieszek za latarnią Jacka też znalazłem. A co do mieszka z 2000 szt. zł. to jest to mieszek z misji, którą nam daje Diego (w 3 lub 4 rozdziale, nie pamiętam).
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Zgadzam się z Raphagornem.Misję z tym mieszkiem "w roli glownej" daje nam Diego w trzecim rozdziale niedaleko stoiska ruperta
Odpowiedz
Valen ma racje gdy przeczytałem te posty to sam chciałem sprawdzić ile ja tam znajdę i teraz mam 50tys to nie jest ściema
Odpowiedz
Taaaa?... Ale Valen nie powiedział, gdzie znalazł ten mieszek...


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz

Użytkownik diego19 dnia Apr 18 2007, 07:03 PM napisał

Valen ma racje gdy przeczytałem te posty to sam chciałem sprawdzić ile ja tam znajdę i teraz mam 50tys to nie jest ściema

[post="58363"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Kocham takich ściemniaczy buhahaha xD xD
Odpowiedz
← Gothic

Dziwny Mieszek - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...