Jestem Cyps Albo Zyps.......

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Raphagorn dnia piątek, 1 lutego 2008, 14:16 napisał

Dodajmy, że, chociaż pewnie i tak mi nie uwierzysz Theoden, Patryk Szatan to istniejąca osoba i naprawdę widziałem w szkole kartkę z wynikami XVI Olimpiady z Wiedzy o Teologii Katolickiej (czy jakoś tak), i naprawdę na pierwszym miejscu był ów gość...


Wiesz... Trzeba znać swojego wroga... Szatan wiec co robi ;P





Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lavourrin Li'Vassar dnia wtorek, 29 czerwca 2010, 17:17 napisał

Wiesz... Trzeba znać swojego wroga... Szatan wiec co robi ;P

Szatan prowadzi infiltracje.
Odpowiedz
Tak, ja kiedyś usłyszałem historię o pani prof, Nadziei. Nie byłoby to aż tak straszne, gdyby nie to, że tak to ona miała na imię. A nazwisko... Hajduczenia. Nadzieja Hajduczenia ;p I ona dostała pracę w szkole.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Moja nauczycielka angielskiego z podstawówki nazywała się Fiut. Barbara Fiut
Odpowiedz
Ah, to wszak bardzo popularne nazwisko Dane mi było słyszeć historie o znajomym mamy (bodaj z podstawówki), Marku Fiutym, który miast zapłacić spółdzielni mieszkaniowej 50 zł zażądał rozłożenia tej nietuzinkowej kwoty na 10 rat.
Odpowiedz
A do mego znajomego, gdy pracował w Tepsie na infolinii, zadzwonił pan, którzy przedstawił się jako Gniewomir Kuciapski.
Odpowiedz
Ja na liście urodzonych dzieci znalazłem Bożydara Bogobojnego.
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Jestem Cyps Albo Zyps....... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...