[GI] Ciężka zbroja strażnika

Jest to prawda że jak nabijemy 20 poziom w III rozdziale to dostaniemy ciężką zbroję strażnika? Pytam bo nie wiem czy warto się trudzić nabijając go.
Odpowiedz
Mam jedną wątpliwość. Mianowicie kiedy byłem strażnikiem w SO to Ten kowal (chyba Stone) miał opcję, ze wszystkimi zbrojami strażnika, ale kiedy wybierałem opcję ,,Ciężka zbroja strażnika" to mi mówił,że potrzebuję doświadczenia. Spawdziłem, że trzeba mieć 20 level, ale nigdy nie nabiłem przed go
zdradą SO czyli 4 rozdziałem
Odpowiedz
Poszukałem trochę na necie. Jedni mówią, że się da, inni że nie, ale nikt tego nie osiągnął, z czego wynika, że tylko kody to umożliwiają

Odpowiedz
Podobno to zależy od wersji Na jakiejś wersji podobno można potem kupić tą zbroje a są wersje na których nie da się wcale ;]


http://krwawygrabacz.pl.tl/ <<< Oficjalny Polski serwis o brutalnym duchu nazywanym
" Krwawym Grabaczem " Wejdź na stronę przeczytaj o nim i zaglądaj regularnie by
dowiadywać się aktualnych informacji z Świata związanych z Krwawym Grabaczem
Odpowiedz
Ja słyszałem taką opcję.Zdobywamy wszystkie kamienie ogniskujące i dajemy je Krukowi.On wtedy daje nam Ciężką Zbroje Strażnika.Po kilku dniach idziemy do Kruka i on się nas pyta czy chcemy zostać Magnatem.Nie sprawdzałem ale może da się tak zrobić.
Odpowiedz
← Gothic

Ciężka zbroja strażnika - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...