[G3:ZB] [Gothic 3: Zmierzch Bogów] Recenzja

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry "Gothic 3: Zmierzch Bogów"!

Zmierzch Bogów jest samodzielnym dodatkiem do Gothica III – jednej z bardziej kontrowersyjnych produkcji ostatnich lat. Jak dobrze pamiętamy, tytuł ten (wydany pod koniec 2006 roku przez JoWood Studios) został chłodno przyjęty zarówno przez media, jak i samych graczy. Wszystko z powodu licznych błędów i niedoróbek, nękających tą produkcję od dnia premiery po dzień dzisiejszy. Gra, która miała być ogromnym hitem, okazała się jednym wielkim niewypałem i gdyby nie grupa fanów, którzy postanowili usprawnić ten tytuł wydając całą gamę nieoficjalnych poprawek, to pewnie sytuacja byłaby o wiele gorsza. Gothic III był tylko namiastką poprzednich niezwykle udanych części serii, ciągle cieszących się ogromną popularnością. W trzeciej części przygód bezimiennego bohatera mieliśmy do czynienia z niezwykle płytką fabułą oraz bezsensownym trybem walki. Na domiar złego silnik gry był fatalnie zoptymalizowany, co powodowało wiele problemów technicznych. Produkcji nie pomogła nawet piękna grafika i wspaniała ścieżka dźwiękowa. Zawiedziony wydawca odebrał prawa do tytułu ludziom z Piranha Bytes (pracujących teraz nad zupełnie nowym tytułem nazwanym „Risen”) i powierzył losy dodatku w ręce mało znanego i niedoświadczonego hinduskiego studia Trine Games. Przed premierą chwalono się, że nowa odsłona serii będzie znacznie lepsza od poprzedniczki. Gra miała być lepiej zoptymalizowana i dopracowana pod każdym względem. Twórcy zapowiadali fabułę na miarę dwóch pierwszych części i całkowicie zmieniony system walki. Niestety były to tylko puste słowa.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
ehh gram, ale widze ze nie pogram
masakra jakas,przycina mi sie co minute, co 5 minut zacina sie na pol minuty, zeby postac mogla "pojawic sie na nowo"
a jak gram dluzej niz 20 minut gra mi sie traci i wyskakuje moj ulubiony GURU !!!! no i pograne...
co ja mam robic?
przedmioty z misji z gothic3, ktore mamy tam zebrac, sa tutaj na stale, tyle ze nie mozemy ich podniesc- tu akurat mysle ze jest blad w grze
ehh jak uda mi sie cos jeszcze pograc to dam jeszcze znac
Odpowiedz
No ja też miałem guru i wystarczył patch 1.06. Gra już się nie sypała. Sama fabuła denna, postaci przetrącili kręgosłup moralny, przecież nigdy nie walczyła o dobro świata a teraz ho-ho. Bohater.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Redhorn Steelaxe bz sie zrobil taki... szlachetny

aaaa jasne, zainstalowalam 1.06 i co ? teraz to zrobie bz 3 kroki i sie pokazuje guru...
moze ja komputer mam za slaby ??

Procesor ; Intel® Core(tm)2 Quad CPU Q6600 @2.40 GHz
Pamiec RAM 3 GB
Odpowiedz
A ja mam beez lipy ;] wszystko ladnie piknie chodzi .[no moze nie piknie , bo troche musze czekac zanim sie przeteleportuje ,albo co jakis czas sie przycina na 0,5 sekundy ;]

Moj komp :
karta graficzna Nvidia GeForce 8800 GT
Ram 2Gb
Procesor Intel® Core™2 duo E4500
Odpowiedz
Mnie osobiście dodatek nowy dodatek BARDZO mnie zawiódł. Bezimienny zamiast bohatera stał się cynicznym snobem, dużo nowych rzeczy to dodatek nie wniósł a historia jest denna. Może to nieco zbyt surowe ale to własne myślę.
Odpowiedz
"Wszystko z powodu licznych błędów i niedoróbek, nękających tą produkcję od dnia premiery po dzień dzisiejszy." Winno stać: "tę", co polecam wstawić.
Co do gry, już od dawna było wiadomym, że jest to badziew. Mistrzowie z Indii się nie przyłożyli.
Odpowiedz
jedna wielka porazka... jak mogli zepsuc tak swietna serie
dla mnie to juz nie gothic bez PB
Odpowiedz
Spokojnie moze cos z tego kiedyś będzie, zobaczymy 4 część może nas zaskoczą. Mam taką nadzieję
Odpowiedz
Mi gothic 3 zmierzch bogów się nawet nie ścina no może trochę a mam procesor AMD turion(tm) X2 Dual-Core mobile RM-70 2 GHz
Ram: 3GB
Vista 32 bit service pack2

Do tego gram na laptopie
Odpowiedz
Miałem ambitny plan przejścia ZB, ale się nie udało z powodu brakujących postaci. Była ich masa, między innymi Lee i Milten, ale jakoś sobie radziłem (teleportacje, wpisaywanie kodów na odpowiednie postaci), ale w końcu doszedłem do takiego gościa, na którego kod nie działał i lipa, nie da rady dalej. Ta gra jest prawie nie do przejścia. A fabuła denna, ot co.
Odpowiedz
Nom niestety ZB to jest tylko zwykły 1 bug ... ciekawe jak będzie z Gothic 4 ?


http://krwawygrabacz.pl.tl/ <<< Oficjalny Polski serwis o brutalnym duchu nazywanym
" Krwawym Grabaczem " Wejdź na stronę przeczytaj o nim i zaglądaj regularnie by
dowiadywać się aktualnych informacji z Świata związanych z Krwawym Grabaczem
Odpowiedz
W "Zmierzch Bogów" (a raczej "Świt Bugów") zagrałem tylko, by z czystym sumieniem podejśc do G4. Grałem w wiele gier, ale jeszcze w życiu nie widziałem żadnej tak zabugowanej. Tu nie ma prawie niczego co było by dobrze zrobiobione a grałem na spathowanej wersji. Od początku jednak wiedziałem w co sie pakuję. Wielka szkoda, bo seria Gothic była naprawdę udana i świetna, i nie rozumiem jak można ją było tak "zeszmacić". Ostatnia nadzieja w Arcani. Od niej zależy czy będzie to powrót do chwały, czy ostatni gwóźdź do trumny.
Odpowiedz
← Gothic

[Gothic 3: Zmierzch Bogów] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...