[GI] Gothic1... nie chce sie włączyć

Ja sie chyba wścieknę.
Dostałem kase w łapę na prezent "dnia bachora"
Kupuje Gothica i k**** mi za [kwiatuszek] nie chce działać.
Mam najnowszą wersję. Wymagania sie zgadzają.
Klikam na ikonę i czekem. Nie pojawia mi się obrazek Gothic Wczytuje.
Nic mi się nie pojawia b[a]rdzo proszę o pomoc bo sie posiekam na kawałki wraz z najbliższym otoczeniem.
Acha Medival nie kasuj tego tematu [Hehehe Medival a to dobre - Van'Gruhho ]

To co probowałem zrobić...
-Tryby zgodności (G**** pomogło)
-rozdzielność
Odpowiedz
Widać na twoim kompie żaden Gothic nie pójdzie

Spróbuj zrobić wszystko, co ci proponowaliśmy w tym temacie. Może na G1 to zadziała.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
MAM ten sam problem!:<
Proszę pomóżcie...
A tak w ogóle to mam w procesach ze chodzi gothic.instalka tez.
A NIE DZIALAJA :<<<<
Odpowiedz
ja mam to samo jeśli ktoś coś wie niech napisze na gg 734391
Odpowiedz
Na Twoim miejscu grę bym zareklamował zwrot pieniędzy i inną, bo skzoda kasy... Gothic o ile pamietam ciagle ma dużą cenę
I am the Lord and Master of the Sword
See Magic in my eyes
That Force became my endless curse
Witcher is my name
adrenaline burns me inside
All Spirits from the Past protect the souls which never rest…
Odpowiedz
Spróbuj

[Dodano po 14 minutach]

Przepraszam jestem nowy i dopiero się wprawiam. Spóbuj opcji uruchom w pasku zadań ,,mscofig". Teraz ,,uruchamianie selektywne" i odznacz
- Przetwarzaj pilk system.ini
- Przetwarzaj pilk win.ini
- Załaduj elementy startowe
Przejdż do zakładki ,,Usługi" zaznacz ,,Ukryj wszystkie usługi firmy Microsoft" i wyłącz wszystkie pozostałe usługi.
Teraz zatwierdż zmiany i uruchom ponownie komputer.

Jeśli nie zadiała to odinstaluj duże pakiety kodeksów (programów do odważanie filmów). Z panelu sterowania.
Chodzi głównie o : ACE Mega CodecS pack, K-Lite Codec Pack, Nimo Codec Pack, ffdsohw.
Odpowiedz
JA MAM COŚ PODOBNEGO TYLKO JAK WŁĄCZE GRE TO NIC MI SIE NIE POKAZUJE PROSZE O POMOC Z GÓRY DZIĘKI
Odpowiedz
No cóż... Zacznijmy od podstaw. Sprawdź czy twój komputer spełnia wymagania gry. Jeśli tak to zainstaluj najnowszą wersję sterowników. Jeżeli to nie pomoże,
to przedstaw swój problem szerzej.
Odpowiedz
Gothic 1 ma tę przykrą właściwość, że bardzo lubi być niekompatybilny z wieloma kartami graficznymi. Wątpię, byś miał tak prehistoryczną kartę, jak Riva TNT 2, ale jeśli jednak ją posiadasz, to na pewno nie pójdzie. Jeśli masz dużo nowszą, jedną z najlepszych, to bardzo możliwe, że już nie obsługuje takich rupieci, jak Gothic 1 A tryb zgodności jest dla picu i nie działa z zasady, więc to trzeba sobie odpuścić na starcie.
Odpowiedz
ja mam taki sam problem, posiadam kartę graficzną sapphire radeon hd 4650 1gb, procesor pentium 4 2,4GHz i 2 gb ram. czy moja karta obsługuje g1? bo wymagania raczej spełniam
Odpowiedz
W folderze z grą lub na płycie powinieneś mieć dokument tekstowy, w którym wypisane są wszystkie niekompatybline karty graficzne. Nie wiem, czy Twoja karta nie jest zbyt nowa. Na moim Radeonie 2600 Pro Gothic 1 chodzi. Co do innych parametrów nie może być problemu.
Odpowiedz
Mam podobny problem. Instalacja gry przebiega ok, problem zaczyna się. gdy chcę włączyć grę. Klepsydra ładowania jest, po chwili znika po czym nic się nie dzieje. W menedżerze zadań (tj. ctrl + alt + del) widnieje pole Gothic.exe... Nie wiem co to może być za błąd...
Mam Windows XP Proffessional Service Pack 2

Parametry kompa:
AMD Sempron 3.0 GHz
2 GB RAM
NVIDIA GeForce 6150SE

PS. Gra oczywiście oryginalna, kupiona w magazynie 'Play' 04.2004r.
Odpowiedz
Miałem podobny problem z GTA SA, HoMM I i II oraz paroma innymi starszymi grami i po wielu wnikliwych poszukiwaniach doszedłem do wniosku, ze to wina mojego Windowsa 7, który jest zbyt nowy dla tych gier (bynajmniej w moim przypadku).
[font="Arial Black"]\"Łatwo coś zniszczyć, trudniej zbudować\"[/font]

Archangel of Destruction
Odpowiedz
Myślę, że akurat w przypadku Gothica na Windows XP problemu nie ma, bo sam mam ten system operacyjny i gra spokojnie na nim działa(ła). W kwestii Windowsa 7 sprawa jest już trudniejsza, gdyż w wersji 64bit na kartach Nvidia jedyneczka potrafi odwalać cuda. Pomóc może ściągniecie nowszych sterowników do karty. Podobnie z XP, choć warto pobawić się z reinstalacją. Upewnij się tylko, że grę usunąłeś (tak, z rejestru także). Inny pomysł - Menadżer pokazuje ci zadanie Gothica - zakończ je i spróbuj ponownie. Czasem po prostu starsze gierki wolniej się odpalają, z przyczyn znanych pewnie twórcom.

Jeszcze inny pomysł - wyłączenie firewalla i sprawdzenie gry u kolegi (lub ładnej koleżanki )
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
mam podobny problem ale mam windows 7 i wszystkie
inne gry działają
Odpowiedz
Gothic jest dziwną grą, bo zamiast im masz lepszy komputer tym lepiej działa jest praktycznie na odwrót - Im lepszy komp tym gorzej działa. Ja mam baaardzo słabgo kompa (Gothic 3 za Chiny nie pójdzie) i gra działa prawie bez zacinania. Z tego co wiem istnieje patch, który ten problem linkwiduje niestety te informacje nie są na 100 % pewne.

Podsumuwując - im bardziej twoje parametry są zbliżone do wymagań Gothica tym lepiej.
Odpowiedz
Terz mam ten problem i prosze o link do tego patha
Odpowiedz
gothic 1 jest dziwny bo nie mogę go uruchomić. Mam windows 7 mój tata twierdzi ze to najlepszy komp lecz nie ide go urochomić po komentarzach widze że jest proplem jeżeli jest lepszy komp to gra nie działa posiadam też windows xp i gra działo bez problemu lecz w przypadku windowsa 7 gothic 4 dziala bez problemu. Wrescie rozwiązałem problem DZIĘKUJE ZA POMOC!!!!
Odpowiedz
Mi Gothic 1 działał świetnie jednego dnia, ale jak dziś włączyłem to nic sie nie działo (klikam i nic)
Bardzo proszę o pomoc i z góry dzięki
Odpowiedz
← Gothic

Gothic1... nie chce sie włączyć - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...