O tym jak GameExe zawładnęło światem

Oj był fajny, był. *Na jego dłoni pojawia się mała, ognista kulka. Nie da się jej źle trzymać.*
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ekhtelion dnia sob, 17 maj 2008 - 09:29 napisał

Masz tutaj szkic

Na znak mody retro proponuje jeszcze byśmy zainstalowaliwszyscy windowsa 95 .

PS. Chyba widziałem tutaj Sabala.


Ten lay zaprojektowany przez osobnika "proszek" zwanego, wg. ścisłych kryteriów slade'a
Odpowiedz
Ha, czyli jakąś tam rację miałem


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Eh, jak to ładnie wygląda. Aż się łezka w oku kręci. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ja chcę ten plakat!! ;D

Przykleję na ścianie obok monitora

Odpowiedz
Ja się przyznam, że chciałem dorwać nową książkę i wybrałem coś nowego - Zimistrza. Treść jak treść, ale logo firmy to coś, co robi wrażenie mimo tego, że obecne logo lepsze
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Ja też rozpatruje ostatnio kupno takiej książki, nawet jak by była niesamowicie nudna to i tak, tu chodzi o zasady, i postawie na honorowym miejscu na moim kominku

[edit]
plakat też spoko
Odpowiedz
No i proszę, użytkownik nr. 5000 - niejaki Kullen W trzy i pół roku przybyło nam blisko 4500 tys. forumowiczów i myślę, że to naprawdę niezły wynik. Oczywiście przydałaby się większa aktywność, ale nie wszystko na raz...
Odpowiedz
Chciałbym wam powiedzieć że jestem nowym użytkownikiem który będzie stale odwiedział forum kilka razy dziennie , pisał posty a także starał się reklamować forum mam także parę pomysłów jakby zareklamować forum ale to już musiałbym przedyskutować z Władcą


http://krwawygrabacz.pl.tl/ <<< Oficjalny Polski serwis o brutalnym duchu nazywanym
" Krwawym Grabaczem " Wejdź na stronę przeczytaj o nim i zaglądaj regularnie by
dowiadywać się aktualnych informacji z Świata związanych z Krwawym Grabaczem
Odpowiedz
A ja także reklamuje Gameexe w domu w szkole czy na dworze o gameexe nikt zapomnieć nie może.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ulu-Mulu dnia wtorek, 29 czerwca 2010, 13:25 napisał

Chciałbym wam powiedzieć że jestem nowym użytkownikiem który będzie stale odwiedział forum kilka razy dziennie , pisał posty a także starał się reklamować forum mam także parę pomysłów jakby zareklamować forum ale to już musiałbym przedyskutować z Władcą

A może chcesz dołączyć do Redakcji i zostać redaktorem, newsmanem bądź tłumaczem?

Jeśli tak, to zapraszam tutaj.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Nikt inny nie pokaże im prawdziwej drogi w życiu.

A jak mawiamy - każda duszyczka w polu się przyda.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Game Exe

O tym jak GameExe zawładnęło światem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...