[TESIII] Durny kupiec

Otóż po przejściu gry postanowiłem dołączyć do, któregoś z rodów (jeśli ktoś chce od razu zobaczyć o co mi chodzi na sam dół, a jak komuś się nudzi może przeczytać moją historię).
Najpierw pomyślałem o rodzie Hlaalu. Ale mi się przypomniało, że to złodzieje i bandyci więc nie. Został ród Telvani i Redoran. Zobaczyłem, że Redoran to szlachetni wojownicy tak jak ja (może nie do końca) więc do nich dołączyłem (w Ald'Ruhn u takiej baby w siedzibie tego Rodu). Potem zobaczyłem, że użytkownicy piszą, że twierdza Redoran wygląda jak knajpa więc ściągnąłem moda (chyba nie muszę mówić jakiego (poprawia całkiem Redoran dodaje do Hlaalu skarbiec i parę stolików do Telvanii))

KONIEC

Teraz pytania:
1. Czy mogę ściągnąć moda, który ulepsza twierdze Redoran i dodaje skarbiec do Hlaalu zanim zacznę budować tą twierdzę? (tzn czy od razu po wybudowaniu będzie taka jak w modzie i czy nie będą żadne błędy?)
2. Wykonuję misję Redoran u baby od tego rodu w Ald'Ruhn i po wykonaniu parę misji mam znaleźć jakiegoś zaginionego kupca na szlaku między Aldem a Maar Gan. Łaziłem tym szlakiem tam i spowrotem 3 razy i nikogo tam nie znalazłem. Gdzie ten gość jest?
Miło, jakbyś jednak podał linka do tego moda - na rozbudowę twierdzy w Bal Isra jest kilka modyfikacji.

Cytat

1. Czy mogę ściągnąć moda, który ulepsza twierdze Redoran i dodaje skarbiec do Hlaalu zanim zacznę budować tą twierdzę? (tzn czy od razu po wybudowaniu będzie taka jak w modzie i czy nie będą żadne błędy?)


Ściągnąć możesz, ale polecam go aktywować po zakończeniu budowy twierdzy - wtedy unikniesz komplikacji. Mod zapewne zmienia wystrój już gotowej twierdzy, więc siłą rzeczy warto taką mieć przed zabawą z modami. Ewentualnie w razie problemów moda wyłączysz - chyba nie muszę ci mówić jak

Cytat

2. Wykonuję misję Redoran u baby od tego rodu w Ald'Ruhn i po wykonaniu parę misji mam znaleźć jakiegoś zaginionego kupca na szlaku między Aldem a Maar Gan. Łaziłem tym szlakiem tam i spowrotem 3 razy i nikogo tam nie znalazłem. Gdzie ten gość jest?


Popytaj o niego w Maar Gan. Kupca znajdziesz faktycznie po drodze, ale w Grobowcu Rodziny Rothan (dokładnie w linii prostej na zachód od miasta Maar Gan). Musisz poszukać go w środku - powinien stać parę metrów od wejścia. Doprowadź go do świątyni w Maar Gan. Potem wracasz po nagrodę do "tej baby"
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Spoko dzięki już wszystko wiem. W Maar Gan popytałem wcześniej o niego, ale oni gadali, że może go złapała popielna burza. Poszukam go w tym grobowcu. A co do twierdz zrobię tak jak piszesz. Inne pytanie teraz mi się przypomniało:
W tych modach co dodają np domki dla nas to gdzie dać poszczególne pliki?
Tu masz temat o modach - tam zadawaj takie pytania. Ale jak już zajrzałem - tam gdzie pozostałe mody. Przydatny poradnik.

Zamykam, odpowiedź z tematu uzyskałeś.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
← The Elder Scrolls
Wczytywanie...