[GI] Najniebezpieczniejsze Miejsce

gdzie według was jest najbardziej niebezpieczne miejsce i dlaczego?



Moim zdaniem tereny otaczające wieżę Xardasa bo pełno tam brzytw oraz ognistych jaszczurów, oraz niebezpiecznym miejscem jest obóz bractwa śniącego (Bagna) trzeba uważać na błotne węże kiedyś polazłem na bagna nocą kiedy grałem pierwszy raz i nawet nie zauważyłem żadnego węża gdy nagle coś mnie zabiło od tyłu kiedy byłem przy kłodzie
Odpowiedz
Oczywiście las...a dlaczego? Bo tam najwięcej tego dziadostwa jest. Pozatym koło wieży xardasa jest stado Ognistych Jaszczurów, też nie miła sprawa No i Stary Obóz gdy zostaniemy z niego wyrzuceni
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
kolo xardiego - bo jest tam bestii od meskiego narządu i ciut . a kolo obozu orkow - a jak sie nie ma ulumulu ... kazdy tio wie
Odpowiedz
Koło Xardasa z powodów wymienionych przez Saturasa.
A także na plaży gdzie są ogniste jaszczuty oraz we wieży gdzie są równie niebezpieczne szkielety.
No także polanka trola , co do bagna to też ale tam można bez problemu uciec a węże są dość wolne.
Niebezpiecznie jest także w obozie po czwartym rozdziale - cchyba każdy wie dlaczego ??
Odpowiedz
Musze siię z wami zgodzić, najciężej jest:

-Wieża ze szkieletami
-Las
-Ziemie orków
-nie daleko xardasa
-i najgorzsze Krity- Stado zębaczy(help)
Odpowiedz
Uważam że las... Bo przez cały czas bałem się tam iść Ale raz się przemogłem... I prawie dostałem nerwicy <_<
Mam za słabą psychikę - w ogóle nie lubię walczyc bezpośrednio w walce
Odpowiedz
Moim zdaniem to wieża xardasa z powodu brzytw i SO gdy ciebie wyleją a szczególnie jego bramy. A co do obozu orków to ja tam sie wdarłem bez ulumulu i urządziłem rzeź na orkach. nic mnie nie mogło powstrzymać. Niekróe sie potopiły w jeziorku a reszte załatwiłem toporem...
Odpowiedz
Hmm...według mnie wieża Xardasa i Las ,powód:

Wieża Xardasa:Kręci się tam dużo stworów
Las:10 IN 1 Spotkasz tam wszsytko od Świerwojada po Trolla <_<
Być albo nie być....nie być jak nie ma piwa
Odpowiedz
Uważam, że najniebezpieczniejszymi miejscami w G1 jest Światynia Śniącego Z powodu trudnych do pokonania Strażników Świątynnych i Pełzaczy Wojowników czających się w ciemności... No i jeszcze Strażnicy Światynni....


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Uwazam że najniebezpieczniejdzym miejscem sa ziemie orków(dopóki nie zdobędzie sie Ulu Mulu)
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Tak zgadzam się z tym.
Jednak później to te miejsce to kupa doświadczenia....szkoda że miasto orków nie zapełnia się od nowa w następnych rozdziałach.....
Pozatym równie niebezpiecznie jest na plaży przy ognistych jaszczurach.
Odpowiedz
właśnie najniebezbiecznej jest w lesie z powodu rużnorodnego świnstwa
wieża xsardasa bo jest pełno jaszczurów ognistych i brzytwaków
ziemie orków bo jest na nich bardzo orków
ale cóż za doświadczenie trzeba płacić właśniew w tych miejscach
znajdziemy dużo dośw
ale też istnieje też jedno miejsce gdy idziemy szukac śniącego w trzecim rozdziale : jest też tam dużo orkóe ale chyba jest już bezpieczniej :
Odpowiedz
Najlepiej jest na terenach orkow bez ulu mulu
Odpowiedz
zalezy od punku widzenia-niecezpiecznie jest wszedzie i zarazem nigdzie-zalezy od lvl bo gdy konczylem gierke moglem sie wozic po calej koloni
Odpowiedz
Stary obóz gdy zostaniemy wyrzuceni :bunndużo strażników teleportuje sie tam bo mozna znałeźdz rune która teleportuje do tego miejsca ,jest to runa która teleportuje do budynku magów <<<<<<<
Odpowiedz
Ja myślę, że jednak Świątynia Śpioszka - tam się nie da nie zginąć! No nie mówcie, że jak w niej byliście (przynajmniej wtedy, gdy pierwszy raz graliście w Gothica - chociaż później wcale nie jest wiele łatwiej), to nie wczytywaliście ciągle, bo coś was zabijało! A poza tym tam można dostać histerii
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Wiesz, jak się już wyczarowało 12 golemów, które za tobą chodziły i powodowały, że ekran trząsł się niemiłosiernie, to już tak trudno nie było. W samej sali końcowej zajęły się wszystkimi, Cor Calom był tylko formalnością. I przytrzymywały demony
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
No chyba też uważam że Świątynia Śnioncego, bo szczególnie przy tych głupich strażnikach apokaliptycznych szału można dostać)

KROWOM STOP! To już pod recydywę podchodzi...
Odpowiedz
Świątynia Śniącego, bo są ci głupkowaci strażnicy apokaliptyczni
i mam pytanie jak ich zabić??
Odpowiedz
Falą Śmierci Uriziela lub samym Urizielem.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Gothic

Najniebezpieczniejsze Miejsce - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...