[Gothic II] Statek, Kapitan i Załoga - Podróż do Dworu Irdorath

Nie wiem jak, ale ja na wyspę Irdorath zabrałem 11 osób:
Angara, Benneta, Diega, Gorna, Jacka, Laresa, Lee, Lestera, Miltena oraz Vatrasa, a potem jeszcze przyczepił się Girion.
Odpowiedz
Ja nie mogę ich zabrać, nie ma w ogóle takiej opcji żeby z nimi pogadać.
Odpowiedz
Ja kurde nie mam opcji rozmowy z tymi NPC.
Odpowiedz
Po pierwsze, musimy zdobyć ten statek od Lorda Hagena. Po drugie musimy zdobyć jednego z trzech wyżej wymienionych kandydatów na kapitanów. I gdy to wykonamy, bedziemy mogli zebrać kilku przyjaciół jako załogę.
(Pierwszy post) Jeżeli masz wszystko gotowe, to zabierasz klucz do kajuty kapitańskiej i tam wchodzisz, pokaże się film i na końcu wczytywanie nowego obszaru a potem Rozdział VI i wyspa.

A, źle przeczytałem treść postu, sorry...
Odpowiedz
Mario nie opłaca się brać, bo na Dworze Irdorath okaże się Poszukiwaczem. I Lester powie, że jest dziwny.
Odpowiedz
nie warto brać Maria na statek bo on ma w Dworze Irdorath Ostrze Burzy które ma 150 obrażeń
Odpowiedz
ej a pedro jest zdrajcą czy nie?
Odpowiedz
co mam zrobić z pedro?
Odpowiedz
No to popłynęłam. Co do Mario, to macie rację. Już żałuję, że go zabrałam. Kiedy ruszy tyłek i coś zrobi ?
Odpowiedz
Pomocy ja mam statek od lorda Hagena ale jak chce wybrać kapitana to też nie mogę bo nie ma opcji tak samo jak u członków Pomocy PS jestem magiem ognia
Odpowiedz
Musisz przeczytać Almanach w tajnej bibliotece, do której wchodzi się pociągając za lampę. Biblioteka ogólniedostępna to pomieszczenie którego pilnuje Talamon. W nim znajdziemy księgę "Dwór Irdorath" którą otwiera się słowami "Xarak Bednaro"(czy jakoś tak ;p). Aby otworzyć Dwór, musimy dostać list od Xardasa, który wręczy nam Lester, stojący przed jego wieżą. Później ciągniemy za lampę w owej bibliotece i voila!
Wiem, że pogmatwanie wytłumaczyłem

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
hejka ja mam taki problem bo przeczytałem juz ten dwor irdorath i co tam tzrzeba wszystko ladnie pieknie załoga jest ale kapitana nie moge wziac na ten statek nie mam opcji zeby pomówic z nimi o tym dlaczego nie moge miec kapitana

moze jakis kod na tego kapitana czy co wescie pomózcie
Odpowiedz
Żeby popłynąć do Dworu irdorath musisz po zdobyciu statku iść do Klasztoru i pomówić z Pyrokarem a on powie, że teraz potrzebny Ci będzie statek i załoga a wtedy możesz wybrać wymienionych wyzej kandydatów na kapitanów i 9-osobową(chyba bo nie pamiętam czy tam było 9 osób) załogę Ahoj!

[Dodano po minucie]

A kogo chciałes wziąć do załogi bo może niektórych się po prostu nie da?
Odpowiedz
ej jak skombinować kapitana czekam na odp.
Odpowiedz
Ja tam wziołem: Miltena Gorna Mario Biffa Vatrasa Lee Diega Laresa Jorgena Lestera i Benneta
Odpowiedz
Pozatym jak trzeba sie dostać na statek to trzeba obejrzeć mape Dworu Ir dorath i dać ją kapitanowi. Ja zapomniałem ją przeczytać i długo się z tym bawiłem :-V
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość dnia niedziela, 20 czerwca 2010, 12:14 napisał

Ja kurde nie mam opcji rozmowy z tymi NPC.
Odpowiedz
Najpierw musicie otworzyć mape "Wyspa Irdorath" czy cos w tym stylu. Wtedy idziecie do miltena i on wam o wszystkim mowi
Odpowiedz
← Artykuły

[Gothic II] Statek, Kapitan i Załoga - Podróż do Dworu Irdorath - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...