PARADA KOKSÓW

Od czterech dni nie mam nic do roboty, więc pomyślałam, że dołącze do wojny .

W walce wspierać mnie będzie KRWIOŻERCZA POŁÓWKA BRZOSKWINI W MELISIE, która przez setki lat medytacji nauczyła się wielu nikomu nie potrzebnych rzeczy, a do perfekcji opanowała sztukę 1. zniechęcania każdej istoty stwierdzeniem(nie zawsze trafnym) 'jeden pies im morde lizał' i 2. przedawkowywania melisy. Za kryjówkę obrała sobie zegar z kukułką z wmontowanymi kilkoma zabójczymi pułapkami(uaktywnione rzucają w intruza wściekłymi kukułkami). Drżyjcie póki czas, bo niedługo POŁÓWKA BRZOSKWINI i do tego was zniechęci!

Żywi:
KRWIOŻERCZA POŁÓWKA BRZOSKWINI W MELISIE

i na razie tyle.
Odpowiedz
Ze straszliwych głębin polskiego Sejmu, pełnych zapomnianych przez posłów i ludzi protokołów, uchwał i regulaminów, wyłaniam straszliwego MARSZAŁKA KUTASENATU JÓZEFA KWASIGROCHA!!! Posiada on całe mnóstwo niezrównanych mocy, a dokładniej potrafi zamieniać jądra każdego żywego stworzenia płci męskiej w wielokrotnie skondensowany i zapętlony ołów o ogromnej wadze. MARSZAŁEK KUTASENATU potrafi również dosłownie wejść w każdą istotę płci żeńskiej, rozrywając ją od środka.

Straszliwy MARSZAŁEK KUTASENATU JÓZEF KWASIGROCH ukrywa się w jądrach niezrównanego Chucka Norrisa...
Odpowiedz
Przypominam o tym temacie, ponieważ był przepięknie absurdalny i fajnie by było pociągnąć ten skecz dalej Zwłaszcza w natłoku powakacyjnych obowiązków i smutnej rzeczywistości.
Odpowiedz
Zgodnie z życzeniem.

Sojusz pomiędzy mną i Buką od początku był tylko przykrywka, by wywabić jego BRAK z krajów trzeciego świata, pod pretekstem partyjki w Munchkina z wszystkimi dodatkami. Wtedy CZYNNIK WYWOŁUJĄCY PONOWNĄ INICJALIZACJĘ, tak mu przywalił, że BRAK aż zadziałał, na swoje nieszczęście, autodestrukcyjnie.

Buuuuuuuuuuuuuuuuka! Aż zaBRAKło mi słów, by opisać, jak bardzo mi ciebie nie szkoda. BRAKowało mi tej wojny.



Żywi:
1. CZYNNIK WYWOŁUJĄCY PONOWNĄ INICJALIZACJĘ

Martwi:
1. IRRACJONALNY ICEK SPOD IRKUCKA
2. SŁOWNIKOWY MOL SEMANTYCZNY, W SKRÓCIE SMS
3. STRASZLIWY WYDŁUBYWACZ KŁACZKÓW Z PĘPKA ZBIGNIEW
4. ŻAŁOSNY GRUŹLICZY PĘCHERZYK PŁUCNY
5. PISZĄCA P0K3M0N3M IRENKA_12 Z WAWY!
6. POŻERACZ WYEPITETOWANYCH PRODUKTÓW PIROLIZY WĘGLA KAMIENNEGO

Zabici:
PAN SKOCZYLAS HIPERZORD SPOD SAMIUŚKICH TATER
GĘSTA ZIELONA ZUPA POMIDOROWA
PLUGAWY WIRUSOID GŁUPOTY I KATARU
NIEISTNIEJĄCY NIEMATERIALNY NIEWIDZIALNY NIEBĘDĄCY NIKIM ANI KIMKOLWIEK DEMON NIEBYTU
PRASTARE ZŁO W SPRAYU
BRAK
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Po śmierci BRAKU, jego towarzysz EEE... chciał przywrócić jego dobre imię. Wkradł się w poniedziałkowo-piątkowe przemówienioorędzie do narodu DWUGŁOWY PAŃSTWA PREZYDENTOMIERA KACZUSKA i planowało poprzez wprawienie go w jąkanie się obniżyć jego słupki popularności. PREZYDENTOMIER wyciągnął wówczas z kieszeni swojego półbliźniaczego odbicia tekst przemówienia na temat zdradziecko zamordowanej HISZPAŃSKIEJ INKWIZYCJI i wypluł EEE... z trybuny sejmowej w Belwederze wprost na posłów, gdzie zostało zastrzelone przez jego Dziadka z Wehrmachtu.

BUKA! EEE... jakby Ci to powiedzieć... sondaże Ci spadły.

1. DWUGŁOWA PAŃSTWA PREZYDENTOMIER KACZUSK

Martwi:
1. SUPERHIPERMEGAGIGATURBOULTRAEKSTRA ABSURDOZAUR
2. PLUGAWY WIRUSOID GŁUPOTY I KATARU
3. NIEISTNIEJĄCY NIEMATERIALNY NIEWIDZIALNY NIEBĘDĄCY NIKIM ANI KIMKOLWIEK DEMON NIEBYTU
4. NIEMAL NIEŚMIERTELNY PRAWIE WSZECHMOCNY SUPERNIEPRAWDOPODOB
5. HISZPAŃSKA INKWIZYCJA

Zabici:
1. MALOWNICZY ALIGATOR O NIEWINNYCH OCZACH
2. IRRACJONALNY ICEK SPOD IRKUCKA
3. KOT NIE OGARNIAJĄCY TEJ WIELKIEJ KUWETY
4. NOWE TEŻ BARDZO FAJNE LAYS'Y SEROWE
5. KABANOS WIECZNEGO POTĘPIENIA
6. PAN KEBABU
7. EEE...
Odpowiedz
Z największego zadupia na tym świecie przyzywam TURBODYMOWIEŚNIAKA ZDZISŁAWAKRASNOLUDAZKLATKIC.
Ma on moc przybierania jakiejkolwiek postaci i robienie zatrutych zupek chińskich.
Przebywa on w fabryce zupek chińskich amino.
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

PARADA KOKSÓW - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...