Przeglądarka

Co tu dużo mówić Mozilla Firefox rządzi ! Na początku też nie byłem skłonny do zmian, ale śćiągnołem se Firefoxa i mojim zdaniem bije na głowę IE !

To tyle ! Pozdrawiam
Odpowiedz
ja też myślę że firefox góruje ściągnąłem i bardzo dobrze mi sie z nia pracuje
Odpowiedz
Jest już wersja 1.0.4, ale chciałem zwrócić uwagę na to, na co mi zwracała uwagę Angela. Firefox wykrzystuje sporo (jak na przeglądarkę) pamieci. Nie wierzycie? Alt+Ctrl+Del i procesy. Sam się troszeczkę zdziwiłem, ale mimo tylu zalet nie mógłbym z niego zrezygnować ... wiec dalej z niego korzystam.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Najpierw używałem IE... jednak teraz nie mogę zrozumieć jak ktoś w ogóle może jeszcze na nim pracować, wykluczając osoby, które nie widziały ani Opery ani Firefoxa ani pozostałych dobrych browserów.

Potem przyszła Opera... jednak po kilku miesiącach używania, postanowiłem przetestować Firefoxa i już więcej do Opery nie wróciłem. Czemu? Przede wszystkim brak obsługi niektórych plug-inów oraz niekompatybilność z niektórymi stronami zbudowanymi pod IE i co zarazem idzie Mozille Firefox itd.

Teraz jestem zadowolony z Firefoxa mimo że jeszcze nie przetestowałem innych, mniej popularnych przeglądarek. Kto wie może niedługo znów się przerzucę.

Odpowiedz
Firefox rox moim zdaniem jest najlepsza
Odpowiedz
Właśnie dzisiaj zainstalowalem Mozille Firefoxa i nie wiem jak mogłem używać tyle czasu IE. Przecież to jest totalne zacofanie! IE nie potrafi blokować prostych okienek nawet... Myślę, że z MF popracuje dłuuugo

Cytat

Firefox wykrzystuje sporo (jak na przeglądarkę) pamieci.


4 razy więcej niż IE :O Ale i tak z Mozilli już chyba nie zrezygnuje (chyba, że wyjdzie coś lepszego ;p )


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
A ja mam IE i cieszy mnie to. Doinstalowałem sobie pluginy(zakładki, szukajki, skróty, preloading wyników z wyszukiwarek, pracuje aktualnie nad słownikiem), używam firewalla. I żadnych reklam nie mam, wirusów niet. Wszystko chodzi, że az miło.
Odpowiedz
Cóż, IE jest najpopularniejszy, ale nie najlepszy. Ja kożystam z Firefoxa zarówno pod Linuxem jak i pod Windowsem. Dlaczego?
- bezpieczny
- funkcjonalny
- przyjazny w obsłudze
- ogromne możliwości konfiguracji
- możliwość pracy w zakładkach (w moim przypadku jest bardzo przydatne)
- dobra blokada pop-upów
IE blokuje rozwój technologii internetowych, nie wszystko działa w niej poprawnie (a raczej niepoprawny kod działa w niej poprawnie). Pozostaje mi tylko liczyć na to, że IE7 coś zmieni...
Odpowiedz
A propos tematu dziś Firefox zrobił mi psikusa. Siedziałem na forum i jakiś temat nie chciał mi sie wczytać. Brałem odśwież, wstecz i nic. Wyłączyłem i właczyłem przeglądarkę ponownie i wyskoczył mi panel wyboru użytkownika :O. Wziąłem domyślego (bo tylko taki był), a tu nie chce mi się włączyć . No to musiałem zrobic nowego użytkownika, tylko, że wszystkie zakładki i inne duperele poszły się walić... Oby mi to ostatni raz było .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Troszkę odgrzebie temat. Ostatnio FireFox coraz częściej mnie zawodzi. Sam się wyłącza i wyskakuje jakieś firefox'owe okno, czy też restartuje system, dlatego coraz częściej używam znowu Explorera. I nie wiem czy obiło mi się o uszy, czy jest już Explorer 7.0? Używa ktoś tego, bo przydała by się taka subiektywna ocena jakiegoś posiadacza .

Ps. Tak samo miał wyjść niedługo FireFox 2. Wiecie coś o tym?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ale i tam Opera jest najfajniejsza Szkoda tylko że niektórzy twórcy stron, lubia bojkotowac wszystko poza liskiem
Odpowiedz
A przypadkiem Mozilla i Firefox to nie to samo?? Ja mam Mozille Firefox. W porównaniu z Explorerem to 8 cud świata.

Odpowiedz
Może ktoś widział, ale może ktoś nie widział, więc daję takie "cuś": klik.
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
Ja też używam Firefoxa. I wiecie co? Ja nie wiem, jak ja mogłem żyć bez przeglądania w kartach! Opera też spoko, ale jakoś nie mogę się do niej przekonać.
A Mozilla i Firefox to niezupełnie to samo, chociaż produkowane są przez tę samą firmę. Jest Mozilla i jest Mozilla Firefox. Ale tych słów raczej nie można używać zamiennie, bo może to trochę wprowadzać w błąd.

PS. Bezpieczeństwo w IE? Zapomnijcie o tym!

[Dodano po chwili]

A tu mamy ten sam przykład, ale już w Firefoksie.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Odpaliłem tą stronkę na moim IE i się jakoś nic nie stało. Podobnie z resztą jak na moim Maxthonie. Wniosek? Kolejny bullshit sieciowy. Co jak co ale FF z przeglądarek alternatywnych naprawdę nie jest polecany. I mówią to profesjonaliści, a nie goście robiący śmieszne filmiki na youtube.
Odpowiedz
Wniosek? Was nic nie przekona do zmiany przeglądarki Też kiedyś tak miałem, ale się odważyłem i nie żałuję. Zresztą jak wam się nie podoba FF, to macie jeszcze Operę.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
← Karczma

Przeglądarka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...