Błędy

http://gexe.pl/www.wolsung.pl

No, ja myślę, że ten adres jest nieco przekombinowany.
We geexe żodyn niy wi iże jeżech gorol.


ŻODYN.
Odpowiedz
O tym właśnie mówiłam, Maegu
Odpowiedz
Jeśli zły dział, niech ktoś przeniesie.

Proponuję, aby w każdym dziale poświęconym konkretnej grze temat z ogólnymi recenzjami/wrażeniami z gry został przypięty, nie trzeba by go wtedy szukać, a jest chyba najważniejszy.
xui̯-ø
Odpowiedz
A ja mam uwagę co do jednej klasy na forum - "Kosmiczny Marines Chaosu". Z tego co mi wiadomo liczba pojedyncza od Marines to Marine, więc winno być albo "Kosmiczny Marine Chaosu", albo "Kosmiczni Marines Chaosu".
"Stand back, manling. This one's mine..."




Strzeż się Dyni!
Odpowiedz
Ja też mam uwage. Na głównej stronie na liście po prawej jest napisane "Morrowind" i "Oblivion". A powinno być "TES III Morrowind" i
"TES IV Oblivion".
Odpowiedz
To celowy zabieg. Jak klikniesz na "Morrowind", to pojawiający się dział ma pełną nazwę.

Take it easy.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ja też chce zgłosić błąd. Gdy zawsze wchodze na portal to jest temat i jest podana godzina dodania ostatniego posta. I gdy się loguje ta godzina przeskakuje do przodu. I ja się pytam WTF?
Odpowiedz
Chyba masz ustawiony czas zimowy/ewentualnie nie tą sferę czasową(GMT +2, a nie +1)
Odpowiedz
Zaznacz/odznacz "Dodatkowa korekcja czasu"
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kiyuku dnia wtorek, 3 sierpnia 2010, 21:42 napisał

Zaznacz/odznacz "Dodatkowa korekcja czasu"

Dobra odznaczone dzięki za pomoc.
Odpowiedz
Nie wiem czy ktoś już o tym pisał, nie chce mi się przeglądać tych kilku poprzednich stron. W każdym razie, albo u mnie jest coś nie tak, albo tak właśnie wygląda lista odznaczeń:

Wiem, że czepiam się pierdół
  • vc13h678.PNG
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Darnith dnia czwartek, 12 sierpnia 2010, 13:50 napisał

Nie wiem czy ktoś już o tym pisał, nie chce mi się przeglądać tych kilku poprzednich stron. W każdym razie, albo u mnie jest coś nie tak, albo tak właśnie wygląda lista odznaczeń:

Wiem, że czepiam się pierdół

U mnie też jest taka lista odznaczeń. WTF?
Odpowiedz
Mam takowy problem:

Gdy nacisnę "oznacz forum jako przeczytane" wyskakuje błąd "502 Bad Gateway". Forum mimo wszystko jest oznaczone.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Ostatnio forum ciągle mnie wylogowuje (czasem o zgrozo w tej samej sesji przeglądarki). Wcześniej byłem automatycznie logowany, teraz to nie działa, a na dodatek często podczas przeglądania forum od tak sobie zostaje wylogowany.

Wie ktoś może dlaczego?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Frey dnia sobota, 8 października 2011, 11:31 napisał

Ostatnio forum ciągle mnie wylogowuje (czasem o zgrozo w tej samej sesji przeglądarki). Wcześniej byłem automatycznie logowany, teraz to nie działa, a na dodatek często podczas przeglądania forum od tak sobie zostaje wylogowany.

Wie ktoś może dlaczego?


Spróbuj wywalić wszystkie ciasteczka
Odpowiedz
← Game Exe

Błędy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...